خدمات سبد گردانی مالی در صنعت

بيشتر افراد جامعه براي حفظ ارزش پول و سرمايه ي خود در يكي از بازارهاي مالي سرمايه گذاري مي كنند. افزايش ثروت و دستيابي به رفاه بيشتر در سايه تصميم گيري درست و انتخاب روش سرمايه گذاري مناسب است. آيا شما تا به حال سرمايه گذاري در بازار بورس و بهره مندي از روش سبدگرداني سهام را امتحان كرده ايد؟ درست است كه بازار سهام و پتانسيل هاي آن در بين عموم افراد جامعه به خوبي جا نگرفته است اما آنچه در اين بين از اهميت زيادي برخوردار است انتخاب سبدگردان معتبر و متخصص در بازار سرمايه است.

 

 

سبدگرداني چيست؟

شايد كلمه سبدگرداني سهام يك واژه ي ساده باشد و افراد فقط با ديد بازدهي چند درصدي سرمايه خود در زمان كمي به آن بنگرند. در واقع سبدگرداني هوانوردی فراتر از اين موضوعات ساده است و اگر به زبان ساده و عاميانه بخواهيم توضيح دهيم، سبدگردان هوانوردی مقدار سرمايه اي كه شما براي بازار سرمايه در نظر گرفته ايد از شما مي گيرد و شما را كاملا با ريسك و نوسانات بازار آشنا مي كند و در صورت سودآوري با سود سرمايه گذار شريك مي شود. نكته ها و موضوعات مهمي در سبد گردان حائز اهميت هستند كه در ادامه به آن ها مي پردازيم.

 در بازار سرمايه يكي از مفاهيم جالب و پر بازده، سبدگرداني است كه به معني سپردن مديريت سرمايه خود به فرد سبدگردان فعال در هوانوردی است و اين فرد با دانش و تخصصي كه دارد سهامي را براي شما خريد و فروش مي كند و شما در سود سهام شريك مي شويد. سبدگرداني هوانوردی يا مديريت پرتفو توسط كارشناسان حرفه اي بازار سرمایه انجام مي شود و مديريت سبد با توجه به ويژگي هاي سرمايه گذار مانند سطح ريسك پذيري، مقدار سرمايه و سبد مناسب انجام مي شود.

 

مزاياي سبدگرداني  چيست؟

 

مزاياي سبدگرداني بيشتر براي افرادي كاربرد دارد كه تازه وارد بازار سرمايه شده اند و آشنايي كاملي با نوسانات مالی و سرمایه، شركت هاي سهامدار، روند سرمایه گذاری و ... ندارند و مهمتر از همه وقت كافي براي يادگيري سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی و موضوعات مرتبط با آن را ندارند. اين افراد مي توانند از تخصص سبدگردان هوانوردی استفاده كنند و به جاي اينكه خود سبدگردان سرمایه خود باشند اين كار را به افراد خبره و متخصص مي سپارند. شما وقتي از خدمات سبدگردان استفاده مي كنيد قطعا ريسك كاهش و از دست دادن سرمايه را ندارد و افرار با بررسي هاي دقيق بازار سرمايه و دانش بالا در خصوص گزارشهاي مالي و اخبار مرتبط با سرمايه و ... مديريت مالی و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی برای شما را بر عهده مي گيرند.

بهترين شركت سبدگرداني كدام است؟

وقتي مي خواهيد در صنعت، سرمايه گذاري كنيد و نمي خواهيد مديريت سرمایه خود را در دست بگيريد، قطعا به دنبال پيدا كردن بهترين شركت سبدگرداني هوانوردی هستيد. شركت هاي كه به كار سبدگرداني هوانوردی مشغول هستند در بازه ي مختلف، عملكرد متفاوتي دارند و چندين ماه بازدهي مثبت داشته باشند و خوب كار كنند و ممكن است در يك رده زماني خاصي بازده پاييني داشته باشند.
اگر مي خواهيد يك شركت سبد گردان هوانوردی معتبر و خوب را انتخاب كنيد بهتر است بازدهي چندين ساله شركت را بررسي كنيد روند سودآوري اين شركت ها كمك مي كند تا بدانيد كه سرمايه گذاري بلند مدت تا چه ميزان به افزايش سرمايه شما كمك مي كند. اما قبل از انتخاب سبدگردان هوانوردی بهتر است ديد سرمايه گذاري خود را بلند مدت كنيد و با مشاوره و راهنمايي مي توانيد نتيجه اي مطلوب را بگيريد.

آيا تضميني براي سودآوري سبدگرداني هوانوردی وجود دارد؟

با توجه به اينكه سبدگرداني با توجه به نوسانات مالی و ارزی فعاليت مي كند پس با اين حال هيچ شركتي نمي تواند تضمين كند كه حتما با روش مديريت سرمایه گذاری مي توان به سودآوري رسيد. شركت هايي كه تضمين سود آوري مي كنند كاملا غير قانوني است. سبدگرداني هوانوردی و صندوق هاي سرمايه گذاري در خصوص سودآوري متفاوت هستند و برخي از اين صندوق ها سوداوري را تضمين مي كنند. فردي كه مديريت مالی و سرمایه شما را بر عهده مي گيرد بايد شرايط فعلي بازار را براي شما شرح دهد و لا علم به عملكرد خوب بازارگردان تصميم نهايي خود را بگيريد.

 

شرايط سبدگرداني چيست؟

 ابتدا بهتر است بدانيد كه سبدگرداني توسط اشخاص حقوقي انجام مي شود و مي توانند فعاليت كنند. پس اطمينان از داشتن شرط اصلي سپردن سرمايه به سبدگردان است.
هر سبدگرداني موظف است تا تمام توافقات بين خود و سرمايه گذار را به طور كامل در قرارداد درج كند. اگر هدف سرمايه گذار بلند مدت باشد، سبدگردان هوانوردی مي تواند مديريت بيشتر و بهتري داشته باشد و سرمایه گذاری بهتری را اولويت قرار دهد كه بلند مدت و سودآور هستند.
ممكن است سبدگردان هوانوردی كارمزدي را از قبل با سرمايه گذار توافق كند و يا اينكه درصدي از سود را با توافق طرفين دريافت كند. برخي از شركت براي سبدگرداني، مقدار حداقلي را براي سرمايه گذاري تعيين مي كنند و اين مقدار با توجه به سياست هاي شركت متفاوت است. تمام شرايط به صورت قانوني و زير نظر کارشناسان مجموعه انجام مي شود.
براي سود سبدگرداني مقدار مشخصي وجود ندارد چون نوسانات بازار غير قابل پيش بيني مي باشد. اما بيشتر شركت ها سعي مي كنند تا سود سبدگردان بيشتر از سودهاي بانكي باشد، تا هم سرمايه گذار و هم سبدگردان تلاش خود را معطوف سودآوري و بازدهي بالا كنند.

 

 مبلغ هر امتیاز برای سرمایه گذاری در پایین مشخص شده است و بدون محدودیت می توانید هر تعداد امتیاز نیاز دارید خریداری نموده و در پروژه ها سهیم شده مشارکت نمایید و در سود این پروژه ها شریک شوید

 

مزایای مشارکت در مرکز سرمایه گذاری صبا

   

- یک بلیط رفت و برگشت رایگان هواپیما به هر جای ایران در تایم های غیر پیک سفری در سال برای سرمایه گذار بالای ده میلیون تومان و قراردادهای بالای دو سال .هر ده میلیون سرمایه گذاری یک بلیط رفت و برگشت در سال محاسبه میگردد.

- امکان دعوت به همکاری برای یکی از اعضای خانواده درجه یک سرمایه گذار در صورت تایید شرایط کاری شخص معرفی شده

- تخفیف ویژه در دریافت خدمات از تشریفات فرودگاهی داخلی و پرواز های هواپیمایی آراد

- ارائه خدمات VIP  در فرودگاه های کشور به سرمایه گذاران مرکز سرمایه گذاری صبا به صورت رایگان

- تخفیفات ویژه برای دریافت خدمات گردشگری و سفر و خدمات عمومی مجموعه های همکار مرکز سرمایه گذاری صبا برای سرمایه گذاران

- عضویت در باشگاه مشتریان آراد و ارائه خدمات ویژه به سرمایه گذاران در مجموعه از طریق این باشگاه

 

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان و سرمایه گذاران خود از طریق توسعه بازارهای عمومی و هوانوردی داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی و اعتباری تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و اعتباری به مشتریان خود در تجارت عمومی و صنعت هوانوردی شعار "آسوده و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت کاربران، سرمایه گذاران و مشتریان، سرآمدی میان شرکتهای مالی و سرمایه گذاری عمومی و هوانوردی کشور یاری نموده و کمک برای بهبود مستمر برای فعالیتهای شرکتهای تولیدی ، خدماتی ، مراکز آموزشی، مجموعه های هوانوردی و هواپیمایی را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

جهت بهره‌مندی از خدمات همین حالا از طرق زیر با شبکه مالی و سرمایه گذاری صبا تماس بگیرید؛

 

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

ارتباط با پشتیبانی شبکه مالی و سرمایه گذاری صبا

آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه سوم واحد چهار
تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9227170721(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مزایای مشارکت در امور مالی و سرمایه گذاری صبا

 

سرمایه‌گذاری بین‌المللی

سرمایه‌گذاری بین‌المللی

امنیت در معاملات

امنیت در معاملات مالی

درآمد بالا

درآمد بالا سرمایه گذاری

واریز و برداشت آسان

واریز و برداشت آسان سپرده

فضای امن سرمایه‌گذاری

فضای امن سرمایه‌گذاری

درآمد از طریق معرفی

درآمد از طریق معرفی دوستان

کد محصول product_7
1,000,000ریال

چاپ   ایمیل