خرید امتیاز مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه ها

مهمترین دغدغه شرکتهای هواپیمایی ، فرودگاه ، مجموعه های هوانوردی و مراکز آموزشی هوانوردی   تامین منابع مالی برای شرکتها و مجموعه خود می باشد. وظیفه ما ارائه خدمات و ایجاد راهکار و تامین منابع مالی برای مجموعه های مرتبط به هوانوردی میباشد تا آسوده و با خیال راحت خدمات رسانی خود را ارائه دهند و نگران هیچ چیز نباشید چون ما در تمام ساعات شبانه روز همراه و کنار آنها هستیم و بهترین راهکارها را با کمترین هزینه ایجاد می نماییم و به نوعی شریک تجاری آنها هستیم و در همه امور ما خود را همراه شما می دانیم.

 

مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا با در نظر گرفتن کلیه شرایط و به منظور مشارکت و همکاری هر چه بیشتر با مجموعه های فعال در زمینه هوانوردی و همکاری برای جذب سرمایه های خرد و هدفمند نمودن سرمایه های سرگردان و به منظور مشارکت در پروژه های بزرگ و کوچک هوانوردی داخلی و خارجی راهکارهای جذب سرمایه را به صورت عمومی ایجاد می نماید و کلیه عزیزان فعال در زمینه هوانوردی و یا دوستداران هوانوردی و عمومی که مایل هستند و می توانند در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند و ما را برای بهتر ارائه خدمات به مجموعه های هوانوردی یاری رسانند و هم در سود بالای این کار بزرگ شریک شوند و هم برای جوانان با استعداد و فعال ایرانی تحصیل کرده هوانوردی ایجاد شغل نمایند . 

 

شما می تواننید سپرده های خود را در اختیار مجموعه قرار داده و مجموعه به نمایندگی از طرف شما در پروژه های مشارکت و سرمایه گذاری نموده و این مشارکت دو ساله بوده و با سود 25 درصد سالیانه قطعی با نام می باشد و در صورت انصراف از همکاری پیش از سررسید با سود 19 درصد محاسبه و پرداخت می گردد

برای سرمایه گذاری می توانید در همین صفحه به مبلغ دلخواه اقدام فرمایید و بعد از ثبت درخواست و پرداخت از طریق همین صفحه قرارداد سرمایه گذاری در تهران کمتر از 24 ساعت و در شهرستان کمتر از 72 ساعت به ادرس اعلام شده در زمان ثبت درخواست ارسال و تحویل شخص متقاضی میگردد و حداقل درخواست ده برگه می باشد و پرداخت سود ها به صورت هر سه ماه یک بار به شماره حسابی که به نام متقاضی در زمان تحویل قرارداد اعلام میگردد که به نام خودمتقاضی بوده واریز میگردد.

 

قرارداد سرمایه گذاری چیست؟

حال که با مفهوم قرارداد سرمایه گذاری در دنیا آشنا هستید می‌توان درباره اوراق مشارکت سرمایه گذاری صحبت کرد. طبق قانون، اوراق مشارکت اوراق بانام یا بی نامی است که به قیمت اسمی و برای مدت معین منتشر می‌شود و سرمایه‌گذار نسبت به قیمت اسمی و مدت‌زمان مشارکت در سود حاصل از پروژه‌ها مدعی است. درواقع اوراق سرمایه گذاری مانند یک بدهی برای مجموعه می‌باشد که با انتشار آن تعهد می‌نماید طی بازه‌های زمانی معین مبلغ ثابتی را که در برگه اوراق سرمایه گذاری ذکر می‌گردد در قالب سود اوراق به سرمایه‌گذار بپردازد. حال به توضیحات بیشتری در رابطه با اوراق مشارکت می‌پردازیم.به این معنی که در زمان انتشار اوراق در ورقه مزبور سود علی‌الحساب تعریف می‌گردد که این سود در واقع تضمین‌شده است و ناشر و در شرایط خاص ضامن اوراق، پرداخت سود را در تاریخ‌های اعلام‌شده تضمین می‌نماید و از این دریچه ریسکی متوجه دارندگان اوراق نخواهد بود. البته چنانچه بازدهی بیشتر ازآنچه برآورد شده محقق نماید در این صورت مابه‌التفاوت را به‌حساب شما منظور خواهند نمود. البته این مورد در مواقع کمی روی می‌دهد. همچنین اوراق مشارکت مشابه اوراق قرضه کوپن دار می‌باشند که در دوره‌های معین(عموماً سه‌ماهه) سود پرداخت می‌گردد و درنهایت در انتهای عمر اوراق، اصل سرمایه به‌حساب سرمایه‌گذار واریز می‌گردد. 

 
 نحوه خرید اوراق سرمایه گذاری

سرمایه‌گذاران از طریق سایت مجموعه و یا حضوری اقدام به خرید امور  سرمایه گذاری نموده و سودهای دوره‌ای و اصل سرمایه در پایان دوره را نیز دریافت نمایند. توجه گردد که در طی چند سال اخیر مبلغ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ (یک‌میلیون) ریال به‌عنوان مبلغ اسمی مشارکت شناسایی‌شده است و عموماً شما به‌عنوان یک سرمایه‌گذار بایستی حداقل ۱۰ ورقه معادل ۱۰ میلیون ریال را خریداری نمایید تا اوراق به شما واگذار گردد.

نکاتی مهم در رابطه با معاملات امتیازات سرمایه گذاری که هر سرمایه گذار باید آن را بداند:

* همان‌طور که پیش‌ از این ذکر شد امتیاز مشارکت قابلیت معامله پیش از سررسید را دارند. حال دو حالت به وجود خواهد آمد:

امتیاز مشارکتی است که در مجموعه معامله می‌گردد. در این رابطه لازم به ذکر است با توجه به شرایط در زمان عرضه امتیاز در نوبت اول، شما اجازه درخواست خرید از طریق حساب آنلاین  یا از طریق سفارش اینترنتی را خواهید داشت؛ 

*امتیاز مشارکت عرضه‌شده در مجموعه قابلیت معامله پیش از سررسید را دارند. فرض کنید شما پس از خرید امتیاز و نگهداری شش‌ماهه قصد فروش آن را دارید. شما به‌راحتی می‌توانید درخواست فروش خود را از طریق کارگزاری مجموعه خود داده و همکاران ما  موظف به خرید امتیاز از شما است و می‌توان از بابت فروش امتیاز مشارکت اطمینان داشت.

*پرداخت سود: فرض کنیم که هدف شما پس از خرید امتیاز مشارکت، نگهداری تا سررسید می‌باشد. از طرفی تاریخ پرداخت اولین سود به شما ۳۰ آذر است. طبق شرایط پرداخت، مبلغ معاملاتی امتیاز مشارکت سه روز پیش از موعد پرداخت بسته می‌شود و روز بعد از پرداخت سود بازگشایی می‌گردد. هم‌چنین زمانی که شما امتیاز مشارکت خریداری می‌کنید کارگزار شما از شما یک حساب بانکی خواهد گرفت تا سود اوراق به آن حساب واریز گردد. لازم به ذکر است که سود امتیاز مشارکت توسط شرکت به‌حساب سپرده‌گذاری واریز و شرکت سپرده‌گذاری به‌حساب اعلامی شما واریز خواهد کرد.

* علی‌رغم وجود انواع امتیاز مشارکت، امتیاز با سود دوره‌ای ثابت و بازپرداخت اصل مبلغ اسمی (در حال حاضر یک‌میلیون ریال) جزو رایج‌ترین نوع اوراق مشارکت سرمایه گذاری است. با عنایت به این موضوع باید توجه داشت که قیمت  این امتیاز عموماً باید برابر ارزش اسمی آن باشد، زیرا درنهایت شما معادل سود اعلامی در امتیاز و در پایان دوره معادل ارزش اسمی هر ورقه را دریافت خواهید کرد؛ اما ذکر چند نکته در رابطه با اوراق لازم است:

*عموماً نرخ سود امتیاز مشارکت بالاتر درصد بالاتر از نرخ سود سپرده یک‌ساله بانکی تعیین می‌شود درنتیجه هرچه نرخ سود اعلامی بالاتر باشد بهتر خواهد بود چون درواقع ریسک تورم را برای شما بیشتر پوشش خواهد داد.

*ازآنجایی‌که مقدار دریافتی این امتیاز ثابت است هنگامی‌که نرخ بهره به‌طور واقعی یا بر اساس انتظارات جامعه سرمایه‌گذاران افزایش می‌یابد قیمت بازار امتیاز با افت بیشتری همراه خواهد شد و این برای شما با توجه به بدون ریسک بودن سرمایه‌گذاری مناسب‌تر می‌باشد. درواقع نرخ سود بالاتر و قیمت معاملاتی پایین‌تر از قیمت اسمی جزو نشانه‌های جذابیت امتیاز است. از طرفی نمایانگر تغییرات احتمالی آتی در نرخ بهره بانکی نزد سپرده‌گذاران است. همچنین هر چه تعداد دفعات پرداخت سود در طی سال بیشتر باشد جذابیت امتیاز بیشتر خواهد بود چون بازده واقعی شما بیشتر خواهد بود درنتیجه اوراقی که سود را به‌صورت ماهیانه پرداخت می‌کنند از جذابیت بیشتری برخوردار می‌باشند. ضمن اینکه شما فرصت بهره‌مندی از سرمایه‌گذاری این وجوه را در حساب‌های دیگر مانند سپرده کوتاه‌مدت را خواهید داشت و از این دریچه سود سالیانه خود را با رشد بیشتری همراه نمایید.

نتیجه گیری

با توجه به سازوکار انتشار و خرید امتیاز سرمایه گذاری یک سرمایه‌گذاری بدون ریسک بوده و می‌تواند به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری ایمن آن را در پرتفوی سرمایه‌گذاری خود قرار داد؛ زیرا نسبت به بانک سود مناسب‌تری را محقق می‌کند. همچنین از دید شرکتی، نیز این شیوه تأمین مالی مناسب ارزیابی می‌گردد؛ زیرا حکم وام بلندمدتی دارد که تنها بایستی بهره وام را طی عمر اوراق پرداخت نمود و این دریچه منابع مالی مناسبی را جهت توسعه فعالیت خود فراهم آورد.

 

 مبلغ هر امتیاز برای سرمایه گذاری در پایین مشخص شده است و بدون محدودیت می توانید هر تعداد امتیاز نیاز دارید خریداری نموده و در پروژه ها سهیم شده مشارکت نمایید و در سود این پروژه ها شریک شوید

 

مزایای مشارکت در مرکز سرمایه گذاری صبا

   

- یک بلیط رفت و برگشت رایگان هواپیما به هر جای ایران در تایم های غیر پیک سفری در سال برای سرمایه گذار بالای ده میلیون تومان و قراردادهای بالای دو سال .هر ده میلیون سرمایه گذاری یک بلیط رفت و برگشت در سال محاسبه میگردد.

- امکان دعوت به همکاری برای یکی از اعضای خانواده درجه یک سرمایه گذار در صورت تایید شرایط کاری شخص معرفی شده

- تخفیف ویژه در دریافت خدمات از تشریفات فرودگاهی داخلی و پرواز های هواپیمایی آراد

- ارائه خدمات VIP  در فرودگاه های کشور به سرمایه گذاران مرکز سرمایه گذاری صبا به صورت رایگان

- تخفیفات ویژه برای دریافت خدمات گردشگری و سفر و خدمات عمومی مجموعه های همکار مرکز سرمایه گذاری صبا برای سرمایه گذاران

- عضویت در باشگاه مشتریان آراد و ارائه خدمات ویژه به سرمایه گذاران در مجموعه از طریق این باشگاه

 

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان و سرمایه گذاران خود از طریق توسعه بازارهای عمومی و هوانوردی داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی و اعتباری تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و اعتباری به مشتریان خود در تجارت عمومی و صنعت هوانوردی شعار "آسوده و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت کاربران، سرمایه گذاران و مشتریان، سرآمدی میان شرکتهای مالی و سرمایه گذاری عمومی و هوانوردی کشور یاری نموده و کمک برای بهبود مستمر برای فعالیتهای شرکتهای تولیدی ، خدماتی ، مراکز آموزشی، مجموعه های هوانوردی و هواپیمایی را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

جهت بهره‌مندی از خدمات همین حالا از طرق زیر با شبکه مالی و سرمایه گذاری صبا تماس بگیرید؛

 

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

ارتباط با پشتیبانی شبکه مالی و سرمایه گذاری صبا

آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه سوم واحد چهار
تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9227170721(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مزایای مشارکت در امور مالی و سرمایه گذاری صبا

 

سرمایه‌گذاری بین‌المللی

سرمایه‌گذاری بین‌المللی

امنیت در معاملات

امنیت در معاملات مالی

درآمد بالا

درآمد بالا سرمایه گذاری

واریز و برداشت آسان

واریز و برداشت آسان سپرده

فضای امن سرمایه‌گذاری

فضای امن سرمایه‌گذاری

درآمد از طریق معرفی

درآمد از طریق معرفی دوستان

کد محصول product_4
1,000,000ریال

چاپ   ایمیل