جذب سرمایه بلند مدت برای هوانوردی


جذب سرمایه بلند مدت

مشارکت عمومی مردم  برای سرمایه‌گذارى در پروژه های صنعت هوانوردی توسط مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا

 

مهمترین دغدغه شرکتهای هواپیمایی ، فرودگاه ، مجموعه های هوانوردی و مراکز آموزشی هوانوردی   تامین منابع مالی برای شرکتها و مجموعه خود می باشد. وظیفه ما ارائه خدمات و ایجاد راهکار و تامین منابع مالی برای مجموعه های مرتبط به هوانوردی میباشد تا آسوده و با خیال راحت خدمات رسانی خود را ارائه دهند و نگران هیچ چیز نباشید چون ما در تمام ساعات شبانه روز همراه و کنار آنها هستیم و بهترین راهکارها را با کمترین هزینه ایجاد می نماییم و به نوعی شریک تجاری آنها هستیم و در همه امور ما خود را همراه شما می دانیم.

 

مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا با در نظر گرفتن کلیه شرایط و به منظور مشارکت و همکاری هر چه بیشتر با مجموعه های فعال در زمینه هوانوردی و همکاری برای جذب سرمایه های خرد و هدفمند نمودن سرمایه های سرگردان و به منظور مشارکت در پروژه های بزرگ و کوچک هوانوردی داخلی و خارجی راهکارهای جذب سرمایه را به صورت عمومی ایجاد می نماید و کلیه عزیزان فعال در زمینه هوانوردی و یا دوستداران هوانوردی و عمومی که مایل هستند و می توانند در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند و ما را برای بهتر ارائه خدمات به مجموعه های هوانوردی یاری رسانند و هم در سود بالای این کار بزرگ شریک شوند و هم برای جوانان با استعداد و فعال ایرانی تحصیل کرده هوانوردی ایجاد شغل نمایند . 

مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا به عنوان اولین و تنها شبکه سرمایه گذاری فعال در ایران و منطقه در صنعت هوانوردی تمام توان خود را برای پیشرفت صنعت هوانوردی به کار گرفته تا بتواند سهمی هر چند کوچک در پیشبرد اهداف صنعت هوانوردی ، ایرلاینها و مجموعه های مربوط به هوانوردی داشته باشد و در هر شرایطی پشتیبان و حامی مشاغل و افراد مربوط به صنعت هوانوردی باشد و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمی باشد

 

مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا در راستای رسیدن و سرعت بخشیدن به اهداف کوتاه و بلند مدت خود در صنعت هوانوردی با جذب سرمایه های کوچک و بزرگ که مایل هستد در این صنعت پر سود سرمایه گذاری نمایند در نظر دارد سرعت خدمت رسانی خود را تسریع نماید.

مشارکت سرمایه گذارى در مجموعه سپرده‌اى است که حداقل براى مدت یک سال نزد مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا باقى بماند و مبلغ سپرده از مبلغ تعیین شده براى سرمایه گذاری کمتر نباشد.  مجموعه  استرداد اصل سپرده‌های سرمایه‌گذاری و سود سرمایه گذاری را طبق شرایط مندرج در قرارداد منعقده تعهد  و تضمین می‌نماید.

 

حداقل مبلغ براى افتتاح سپرده و نرخ سود على‌الحساب در سال جاری به شرح جدول ذیل است:

 

حداقل مبلغ براى سرمایه گذاری*

مدت زمان سرمایه گذاری*

نرخ سود قبل از سر رسید*

نرخ سود علی الحساب سرمایه گذاری

1،000،000     تومان

3 ساله

20% سالیانه

27% سالیانه


در حال حاضر سود سپرده هاى سرمایه گذارى پس از تامین وجه، و با رعایت ماندگاری حداقل ۳۰ روز متوالی محاسبه شده و در روز تعیین شده توسط مشتری، به حساب اعلام شده از سوی وی ، واریز می شود.این مبلغ علی‌ الحساب بوده و در پایان سال مالی بعد از حسابرسی مالی در صورت افزایش سود سرمایه گذاری ها ما تفاوت افزایش سود پروژه ها به حساب سرمایه گذاران واریز میگردد.

شرایط سرمایه گذاری مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا

 

- سن قانونى برای سرمایه گذاری در مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا ۱۸ سال تمام است و یا سرمایه گذاری توسط وکیل یا نماینده قانونی می تواند سرمایه گذاری نماید

- متقاضى این نوع سرمایه گذاری ، باید یک حساب(جاری، پس انداز، کوتاه مدت) برای واریز سود، به شرکت  معرفى کند که به اسم خود متقاضی باشد.

- این نوع سپرده در صورت درخواست حساب قبل از سررسید مشمول ضوابط و مقررات ویژه ای مى‌شود که سرمایه گذار باید به شرح مندرج در قرارداد مربوطه ، مورد آن را با دقت مطالعه و امضاء کند.

- تمدید این گونه سپرده‌ها براساس ضوابط و برنامه های شبکه سرمایه گذاری هوانوردی صبا امکان پذیر بوده و راساً در سر رسید سپرده ، نسبت به تمدید آن اقدام می نماید. 

- در صورت تمدید سپرده سرمایه‌گذارى بلندمدت، این سپرده به عنوان سپرده جدید تلقى و مشمول ضوابط و مقررات اعلامی از سوی مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا مربوط به سالِ تمدید مى‌شود.

- چنانچه تمام یا قسمتى از سپرده سرمایه‌گذارى زودتر از موعد مقرر از سوی سپرده گذار مطالبه شود، نرخ سود علی‌الحساب پرداختی به مشتری متناظر با سود سرمایه گذاری کوتاه مدت (در حال حاضر 20 درصد) خواهد بود.

- درصورت مطالبه مبلغ سپرده قبل از ۳۰ روز، به سپرده یا مبلغ مطالبه شده هیچ سودی تعلق نمی‌گیرد.

- حداقل پانزده روز قبل از فسخ قرارداد سرمایه گذاری در شبکه سرمایه گذاری و تجاری صبا باید به صورت مکتوب اعلام گردد و سود تا زمان درخواست مکتوب فسخ قرارداد تعلق میگیرد.

- برای تسریع خدمت رسانی به متقاضیان کلیه امور به صورت آنلاین بوده و درخواستها به صورت اینترنتی می باشد و تحویل مدارک درب منزل و یا محل کار متقاضی  توسط مجموعه انجام میگردد

 

مزایای سرمایه گذاری در مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا

   

- یک بلیط رفت و برگشت رایگان هواپیما به هر جای ایران در تایم های غیر پیک سفری در سال برای سرمایه گذار بالای ده میلیون تومان.هر ده میلیون سرمایه گذاری یک بلیط رفت و برگشت در سال محاسبه میگردد.

- امکان دعوت به همکاری برای یکی از اعضای خانواده درجه یک سرمایه گذار در صورت تایید شرایط کاری شخص معرفی شده

- تخفیف ویژه در دریافت خدمات از سامانه خدمات تشریفات فرودگاهی پارس و هواپیمایی آراد

- ارائه خدمات VIP  در فرودگاه های کشور به سرمایه گذاران مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا به صورت رایگان

- تخفیفات ویژه برای دریافت خدمات گردشگری و سفر و عمومی مجموعه های همکار مرکز سرمایه گذاری صبا برای سرمایه گذاران

- عضویت در باشگاه مشتریان مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا و ارائه خدمات ویژه به سرمایه گذاران در مجموعه

 

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان و سرمایه گذاران خود از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و اعتباری به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت سرمایه گذاران و مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای مالی و سرمایه گذاری  کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

 

با تامین نیازهای ناوگان، قطعات ، ارتقاء قطعات و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی با متمایزترین خدمات و پیشرفت این صنعت به گونه ای فراتر از انتظار برآورده نماییم.

 

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید

ارتباط با مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا

 
آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان هلدینگ هوانوردی آسمان طبقه پنجم

تلفن:   2191012232(98)+
موبایل:   9227170721(98)+

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 
کد محصول product_2
10,000,000ریال

چاپ   ایمیل