ارائه خدمات ارزی به فعالان هوانوردی

حساب های ارزی هوانوردی

ایجاد حسابهای قرض الحسنه پس انداز ، جاری و سپرده های سرمایه گذاری
افتتاح حساب های قرض الحسنه پس انداز و جاری با و بدون دسته چک به انواع ارزها و افتتاح سپرده مدت دار ارزی به ارزهای یورو و دلار قابل انجام می باشد.
  • افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز ارزی با حداقل موجودی 100 یورو یا معادل آن به سایر ارزها انجام  و در قرعه کشی شرکت داده می شود.
  • افتتاح حساب قرض الحسنه جاری ارزی با حداقل موجودی 10 هزار یورو یا معادل آن به سایر ارزها انجام می شود.
  • افتتاح حساب سپرده مدت دار ارزی با منشا حواله در قالب سپرده های یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یکساله با حداقل موجودی 1000 یورو یا معادل آن به سایر ارزها انجام می شود.
  • افتتاح حساب سپرده مدت دار ارزی با منشا اسکناس در قالب سپرده یک ساله با حداقل موجودی 10 هزار یورو یا معادل آن به سایر ارزها انجام می شود.

 

شایان ذکر است ببه سپرده های کوتاه مدت و بلند مدت مطابق با قوانین سود تعلق می گیرد و حساب های قرض الحسنه ارزی در قرعه کشی جوایز بانک شرکت می کنند.

 

خرید و فروش ارز

  •  خرید و فروش و تبدیل ارزهای معتبر دنیا و سایر ارزهای عرضه شده در بازار بین بانکی توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با نرخهای تعیین شده دراداره کل خارجه برای بازرگانان و افراد عادی طبق بخشنامه ها و مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران انجام می شود.
  • خریداری ارز مازاد از صادرکنندگان و فروش آن به متقاضیان ارز برای مقاصد تعیین شده در بخش سوم مقررات ارزی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

حوالجات ارزی

گروه سرمایه گذاری هوانوردی صبا با توجه به عضویت فعال در زمینه مالی و سرمایه گذاری هوانوردی و بر اساس قوانین و مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و همچنین مقررات پولشویی آمادگی صدور حواله های ارزی عهده سایر بانکهای خارجی یا داخلی و قبول و کارسازی حوالجات وارده از بانکهای کارگزار داخلی یا خارجی را دارند. خدمات حواله جات برای ثبت سفارش هایی که مجوز ورود کالا دارند و قبلاًً کد تخصیص ارز از مرکز مبادلات ارز گرفته اند و یا حواله هایی که از محل حسابهای ارزی مشتریان باشد از طریق سیستم بانکی و یا از طریق صرافی های مجاز با هماهنگی قبلی شعبه با اداره کل خارجه انجام می شود.

تسهیلات ارزی

  • اعطای تسهیلات برای پروژه هایی که توجیه اقتصادی دارند با استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی
  • تسهیلات ارزی برای هتلها، صنعت توریسم و دیگر پروژه های سرمایه گذاری در این بخش
  • توسعه صنعت هوانوردی و سایر خدمات مربوط به هوانوردی با استفاده از تسهیلات خارجی
  • تسهیلات ارزی برای پروژه های نوسازی و بازسازی ناوگان و تجهیزات هوانوردی ارائه می گردد.

ضمانتنامه های ارزی

این مجموعه آمادگی داردتا نسبت به صدور انواع ضمانتنامه های ارزی صادراتی و وارداتی، بنا به درخواست متقاضیان اقدام نماید. ضمانتنامه های صادراتی ، صدور انواع ضمانتنامه های حسن انجام کار ، پیش پرداخت، استرداد کسور وجه الضمان و شرکت در مناقصه برای تولیدکنندگان کالاها(صنعتی ، کشاورزی ، معدنی و ...) ، صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ، قراردادهای داخلی و سایر ضمانتنامه های مجاز را شامل می گردد. ضمانت نامه های وارداتی صدور انواع ضمانتنامه های حسن انجام کار، پیش پرداخت، شرکت در مناقصه، استرداد کسور وجه الضمان، بنا به درخواست فروشندگان /پیمانکاران خارجی در مقابل تضمین بانکهای کارگزار به نفع خریداران/کارفرمایان ایرانی را شامل می گردد.

عملیات اعتباری

افتتاح اعتبارات اسنادی وارداتی و انجام کلیه خدمات ذی ربط

واحدهای ارزی گروه سرمایه گذاری هوانوردی صبا به منظور تسهیل امور بازرگانی تجار و بازرگانان در امر واردات کالا مطابق با قوانین و مقررات بین المللی و قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اقدام به گشایش اعتبارات اسنادی می کند.

قبول وانجام عملیات اعتبار اسنادی صادراتی و انجام کلیه خدمات ذی ربط

در صورت دریافت اعتبارات اسنادی صادراتی به نفع صادر کنندگان ایرانی از کارگزاران خارجی ، کلیه خدمات مورد نیاز در این ارتباط توسط واحدهای ارزی این بانک قابل ارائه است.

بروات اسنادی

واحد های ارزی این گروه سرمایه گذاری هوانوردی صبا آمادگی دارند به منظور انجام واردات مورد نیاز بازرگانان از طریق ثبت بروات اسنادی اقدام کنند.

 

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و بانکی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای لیزینگ هواپیما کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

 

با تامین نیازهای ناوگان، قطعات ، ارتقاء قطعات و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی با متمایزترین خدمات و پیشرفت این صنعت به گونه ای فراتر از انتظار برآورده نماییم.

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید

تلفن: 2191012232(98)+

موبایل: 9227170721(98)+

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید


چاپ   ایمیل