بهزاد حاتمی
بهزاد حاتمیمدیر عامل و رئیس هیئت مدیره

به سایت مرکز سرمایه گذاری صبا خوش آمدید

پیام آقای بهزاد حاتمی
مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره

اينک که مرکز سرمایه گذاری صبا، با زحمات بنيانگذاران آن و با تکيه بر مديران مجرب و توانمند و همچنين تلاش و همراهي کارکنان جوان و متعهد، به جايگاه والايي دست يافته است، با توجه به ظرفيت هاي زياد اقتصادي در شرايط کنوني کشور در زمینه هوانوردی، لازم است تا اين فرصت استثنايي را قدردانسته و با تجهيز و بسترسازي همزمان با تحولات اقتصادي، پيشرفت و اعتلاي هرچه بيشتر نام و جايگاه مرکز سرمایه گذاری صبا را به دست آوريم.
ما با بهره گيري توامان از جوانان هوشمند و صاحب دانش و نيروهاي مجرب و کارآزموده شبکه مالی و سرمایه گذاری در  کشور و با اعمال ساز و کارهاي نوين مديريت، به ابداع و بررسي مدل هاي جديد تجاري پرداخته تا بتوانيم ضمن حفظ پيشتازي مرکز سرمایه گذاری صبا به عنوان بزرگترين مرکز سرمایه گذاری خصوصي کشور و يکي از ده شرکت برتر کشور، با درک صحيح و کارشناسانه از فضاي اقتصادي کشور در زمینه هوانوردی و شناسايي نيازهاي موجود، موجبات اعتماد و رضايت مندي هر چه بيشتر مشتريان و سهامداران گرامي رابه عنوان ارزشمندترين سرمايه هاي سازمان فراهم آوريم.
گسترش سرمایه گذاری مجازي مبتني بر فن آوري نوين بانکداري الکترونيکي و استفاده از ابزارهاي مناسب در اين راستا، به عنوان بستر اصلي خدمت رساني به مشتريان محترم مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا همواره مورد تاکيد و توجه بوده و خواهد بود.
گروه مالي صبا برآن است تا با نوآوري در کسب و کار و ارائه روزآمدترين و بهترين راه حل ها و ارزش آفريني بيشتر براي مشتريان، با تکيه بر نيروي انساني متعهد و متخصص و همچنين به کارگيري فن آوري روز در سطح استانداردهاي جهاني، نبض نوآوري و کسب و کار را به دست گرفته و همواره براي ايران و ايرانيان افتخار آفرين باشد.
Image

مسئولیت اجتماعی

گروه سرمایه گذاری صبا

گروه سرمایه گذاری صبا به‌عنوان یک شهروند سازمانی به نقش‌آفرینی خود در عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و زیست‌محیطی واقف است از اینرو علاوه بر متعهد بودن به رعایت الزامات قانونی و مبانی اخلاقی کسب‌وکار؛ بر آن است تا فعالانه مسئولیت‌های لازم و مرتبط با اقدامات خود را بر عهده گیرد. گروه سرمایه گذاری صبا تلاش دارد تا مسئولیت اجتماعی به‌عنوان یک باور و فرهنگ در مجموعه های سرمایه گذاری نهادینه شده و در فعالیت‌های روزمره کارکنان تجلی یابد.
رویکرد گروه سرمایه گذاری صبا به مسئولیت اجتماعی در گستره زمانی میان‌مدت و بلندمدت و با تکیه‌بر کسب اهداف عالی اجتماعی قرار دارد علاوه بر این به مشارکت در فعالیت‌های خیریه و واکنش‌های به‌موقع در برابر تقاضاهای محیطی توجه خواهد شد. تمامی فعالیت‌های بانک در حوزه مسئولیت اجتماعی در راستای علائق ذینفعان اصلی تنظیم می‌شوند و طیف گسترده‌ای از مسئولیت‌های اقتصادی، قانونی، اخلاقی و انسان‌دوستانه را شامل می‌شوند.
Image
Image
Image
Image

چشم انداز آینده

گروه سرمایه گذاری صبا

سرمایه گذار اول ایران در سهم بازار داخلی،
کسب بیشترین سهم از معاملات بین المللی کشور بین مجموعه های سرمایه گذاری های خصوصی،
برترین در گستره خدمات مالی و سرمایه گذاری با سیستم های پیشرفته،
توانمند و متعهد در ایجاد رضایت حد اکثری برای تمامی ذینفعان.

چرا

باید ما را انتخاب کنید

یکی از اصول مهم در گروه گروه سرمایه گذاری صبا این است که پیش از هر چیزی منافع مشتریان را در نظر بگیرد، شاید فکر کنید که این اصل با منافع مالی شرکت منافات دارد اما همین اصل باعث شده است تا اعتماد مشتریان جلب شود و روزانه به مشترکین ما افزوده شود. و این اصل حتی در جهت ارائه خدمات بهتر نیز به ما کمک کرده است، پس مطمئن باشید که بهترین مشاور را انتخاب کرده اید.
کیفیت اجرایی از دیگر اصول مهم گروه سرمایه گذاری صبا می باشد، کارشناسان ما از باتجربه ترین، با دانش ترین و متخصصین افراد در ضمینه کاری خود هستند و با حساسیت انتخاب شده اند تا علاوه بر داشتن دانش فنی، اخلاق حرفه ای را نیز رعایت کنند، از این منظر هم مطمئن باشید که کار به نحو احسن اجرا خواهد شد.
مرکز تجاری و سرمایه گذاری صبا با فعالیت‌های متنوع مالی، پولی، سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف در صنعت هوانوردی ایران بوده که در تلاش است در خدمات هوانوردی داخلی(سطح کشور) و بین‌المللی حضوری فعال داشته و خدماتی متمایز ارائه دهد. داشتن خدمات متنوع، متمایز و نوآور از ویژگی‌های این مجموعه خواهد بود که با ارائه مدل‌های کسب و کار مرکز سرمایه گذاری صبا، اشخاص حقیقی و حقوقی را در داخل و خارج از کشور پوشش خواهد داد تا مشتری‌مداری در انواع سرمایه گذاری و مشارکت‌ها محقق شود و موجبات چابکی و انعطاف‌پذیری برای تعالی سازمانی و انجام فعالیت‌های حرفه‌ای را فراهم کند.
ما اعتمادآفرینی، خلق‌اندیشی، ‌صداقت‌ و رازداری و امانتداری را از وظایف اصلی خود می‌پنداریم و به داشتن کارکنان فرهیخته، خلاق، صادق و متخصص افتخار می‌کنیم.
مرکز سرمایه گذاری صبا مشتریان را شریک خود و منافع ایشان را منافع خویش می‌پنداریم و بر این اساس با همکاری و هم‌افزایی با مدیریت هوانوردی و فرودگاهی وابسته به آن‌ها ظرفیت‌های توسعه ملی و مسئولیت اجتماعی مشترک را پیگیری می‌کنیم.
سرآمدی در ارائه خدمات و سرعت‌دهی در هر لحظه و مکان با بهره‌گیری از فنآوری‌اطلاعات و همچنین کاهش هزینه‌های سازمانی را که منافع ذینفعان ما را تامین و سودآوری پایدار را تضمین می‌کند، از اهداف بنیادی مرکز سرمایه گذاری صبا می‌دانیم.
ارتقاء و توانایی سازمان، مدیران، کارکنان در جهت کسب جایگاه برتر در مراکز سرمایه گذاری‌های خصوصی هدف دیگری است که صبا برای تحقق آن در تلاش می‌باشد.
یکی از اصول مهم در گروه گروه سرمایه گذاری هوانوردی صبا این است که پیش از هر چیزی منافع مشتریان را در نظر بگیرد، شاید فکر کنید که این اصل با منافع مالی شرکت منافات دارد اما همین اصل باعث شده است تا اعتماد مشتریان جلب شود و روزانه به مشترکین ما افزوده شود. و این اصل حتی در جهت ارائه خدمات بهتر نیز به ما کمک کرده است، پس مطمئن باشید که بهترین مشاور را انتخاب کرده اید.
کیفیت اجرایی از دیگر اصول مهم گروه سرمایه گذاری هوانوردی صبا می باشد، کارشناسان ما از باتجربه ترین، با دانش ترین و متخصصین افراد در ضمینه کاری خود هستند و با حساسیت انتخاب شده اند تا علاوه بر داشتن دانش فنی، اخلاق حرفه ای را نیز رعایت کنند، از این منظر هم مطمئن باشید که کار به نحو احسن اجرا خواهد شد.
سهیم شدن در رشد و بالندگی اقتصاد شهری از طریق بکارگیری رویکردهای نوآورانه ، ارتقاء کیفیت خدمات صبا و توسعه همکاری های مشترک با شرکای تجاری .
ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان از طریق همکاری و هم افزایی با مدیریت شهری و کسب و کارهای وابسته و احترام به سنت ها، عقاید و هنجارهای مردم بومی هر منطقه.
ایجاد یک برند قابل اعتماد با ارائه خدمات متنوع و نوآورانه در جهت برآورده نمودن نیازها و انتظارات مشتریان و شرکای تجاری و روابط بلندمدت و پایدار با آن ها.
ایجاد مزیت رقابتی از طریق مدیریت سبز و استفاده بهینه از منابع طبیعی و انرژی و تعهد به پیشگیری از آلودگی محیط زیست مطابق با الزامات قانونی .
تعهد به حفظ سلامت کارکنان و کاهش حوادث نیروی انسانی از طریق شناسایی، ارزیابی ، پایش و هدف گذاری مخاطرات شغلی و مدیریت ریسک .
توسعه سرمایه انسانی دانش محور از طریق برنامه ریزی ، شایسته پروری و مشارکت کارکنان با هدف ایجاد انگیزش و رضایتمندی ایشان به عنوان ارزشمندترین سرمایه صبا.
در راستای رسالت و وظایف سازمانی و به منظور ارائه خدمات مالی با کیفیت مطلوب،تعهد به قوانین و مقررات و بهبود مستمر در بخش های مختلف هوانوردی مرکز سرمایه گذاری هوانوردی صبا با مشارکت سرمایه گذاران در بخش های مختلف هوانوردی اقدام به سبد گردانی مالی و سرمایه گذاری نموده و در سود حاصله با سهامداران شریک می باشد و به عنوان نماینده سرمایه گذاران کلیه این امور را مدیریت نموده و در تلاش است بیشترین سود را نصیب سرمایه گذاران خود نماید فرآیندها ،چشم انداز، مأموریت، ارزش های محوری و رئوس خط مشی خود را به شرح ذیل اعلام می‌دارد:
چشم انداز صبا: «انتخاب اول مجموعه های هوانوردی در کلانشهرهای ایران با تمرکز بر نوآوری در خدمات »
بیانیه مأموریت صبا:«ارائه خدمات مالی، پولی و سرمایه گذاری برای توسعه پایدار کیفیت زندگی جامعه هوانوردی»
ارزش های محوری صبا: «نوآوری و تنوع، شفافیت، احترام و اعتماد متقابل، همکاری و کار تیمی و تعهد به جامعه»

صفحه اینستاگرام ما

همراه شوید

Image
Image
Image
Image
Image
کامیار باقری
کامیار باقریکارشناس اجرایی
بهزاد حاتمی
بهزاد حاتمیرئیس هیئت مدیره
محمد رسولی
محمد رسولیمعاونت بازرگانی و اجرایی
صادق کرمی
صادق کرمیکارشناس اجرایی

تیم اجرایی

گروه سرمایه گذاری
و مالی صبا

گروه سرمایه گذاری صبا ارائه دهنده کلیه خدمات سرمایه گذاری و مالی منطبق با نیاز های روز با استفاده از ابزارهای پیشرفته و نوین و اتکاء به سرمایه انسانی متخصص با بهترین شرایط می باشد و بهترین خدمات را در کمترین زمان ارائه می نماید.

کواهینامه های ما

گواهینامه های بین المللی دریافتی مجموعه

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 7
Client 8

برنامه اجرایی شما

شما می توانید به صورت رایگان مشاوره مالی و سرمایه گذاری خود را دریافت نمایید

تماس با کارشناسان ما

  • 982191012232+
  • 989227170721+ 
  • 989938504687+

ارسال ایمیل به پشتیبانی

  • info@bksaba.ir
  • Support@bksaba.ir
  • Advertising@bksaba.ir

آدرس دفتر مرکزی

  •  ایران تهران شهرک اکباتان بلوار شهید نفیسی ساختمان آسمان طبقه دوم واحد سه