راه اندازی خدمات فرودگاهی

مشارکت در راه اندازی خدمات فرودگاهی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشاوره تامین مالی راه اندازی شرکت خدمات فرودگاهی

 

شبکه مالی و سرمایه گذاری صبا به عنوان اولین و تنها بانک فعال و شبکه مالی در زمینه صنعت هوانوردی تمام توان خود را برای پیشرفت صنعت هوانوردی به کار بگیرد و بتواند سهمی هر چند کوچک در پیشبرد اهداف صنعت هوانوردی و ایرلاینها داشته باشد.

 

بانک صبا به عنوان حامی مالی و سرمایه گذار شرکتهای هواپیمایی علاوه بر سرمایه گذاری بر روی خدمات فرودگاهی هوشمند در کلیه پروژه های هوانوردی مربوط به این مجموعه مشارکت مالی و اعتباری دارد و در زمینه ارائه خدمات فرودگاهی به صورت هوشمند سرمایه گذاری ویژه ای داردو مجموعه هایی که مایل هستند می توانند در این زمینه از تسهیلات بانک صبا بهره مند شوند

 

بانک صبا بر اساس رسالت ، اهداف و برنامه های تنظیمی به منظور پاسخگویی به نیازهای متنوع مخاطبان خود از هر قشر و با هرنوع درآمدی و همچنین حمایت از بخش های مختلف اقتصادی کشور این امکان را فراهم نموده که مشتریان بتوانند با شیوه سهل و در زمانی کوتاه با رعایت جوانب شرعی تسهیلات و وام مورد نیاز خود را در قالب عقود متناسب از موسسه دریافت نمایند.

 

هیجان این رویا اما در همین جا تمام می‌شود و شما باید هرچه زودتر از این خواب بیدار و چند ساعت زودتر از پرواز راهی فرودگاه شوید زیرا از لحظه ورود به فرودگاه، مشکلات یکی‌یکی به استقبال شما خواهند آمد؛ مدت زیادی در صف تحویل بار معطل می‌شوید، مدتی را هم باید صرف بحث کردن با مسئول حمل بار درون پایانه کنید. این استقبال خواب را از سر شما خواهد پراند!
کارشناسان این مسائل را در قالب مشکلات حوزه هندلینگ فرودگاهی بررسی می‌کنند؛ خدماتی که در ایران با عنوان «خدمات فرودگاهی» مطرح شده است. نه‌تنها کارشناسان بر وجود چنین مشکلاتی تاکید دارند، مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران نیز وجود این معایب را تایید کرده و آنها را به فقر منابع مالی نسبت می‌دهد. از نظر رحمت‌اله مه‌آبادی، در حال حاضر فرسودگی زیرساخت‌ها و تجهیزات در تعداد زیادی از فرودگاه‌های کشور به مهم‌ترین موانع توسعه خدمات فرودگاهی تبدیل شده است. آنطور که مه‌آبادی می‌گوید، در حال حاضر هزینه نگهداری فرودگاه‌های کشور حدود ۲هزار میلیارد تومان در سال است اما در این زمینه با کمبود بودجه‌ای به اندازه هزار میلیارد تومان مواجهیم. به گفته او این کمبود بودجه موجب افزایش هزینه‌های تعمیر و نگهداری تجهیزات و در نتیجه باعث افت کیفیت خدمات فرودگاهی در کشور شده است.


خدمات فرودگاهی براساس آنچه در دستورالعمل نظارت بر خدمات فرودگاهی کشور، منطبق با استانداردهای جهانی آمده شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌های به هم پیوسته است که شرایط انجام یک پرواز ایمن را فراهم می‌کند؛ خدماتی که مسافر از لحظه ورود به فرودگاه تا لحظه پریدن هواپیما با آنها سر و کار دارد. ارائه تجهیزات زمینی لازم به هواپیما، تحویل بار و انتقال آن به هواپیما و نظافت هواپیما بخشی از این خدمات است. دستورالعمل واحد این فعالیت‌ها را انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (یاتا) منتشر کرده است.
در سراسر جهان خدمات هندلینگ فرودگاهی به دو شکل انجام می‌شود؛ توسط شرکت هواپیمایی یا توسط یک شرکت خدماتی. در ایران نیز در حال حاضر علاوه بر یکی دو مجموعه بزرگ و مطرح که کار هندلینگ فرودگاهی در سراسر کشور را به عهده دارند، تعدادی موسسه‌های کوچک نیز در این زمینه، زیر نظر سازمان هواپیمایی کشوری فعالیت دارند. البته با توجه به هزینه‌بر بودن تاسیس یک شرکت خدمات فرودگاهی، به نظر می‌رسد تنها در صورت وابسته بودن این شرکت به یک شرکت هواپیمایی، این کار توجیه اقتصادی داشته باشد. بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی متخصصان فرودگاهی، اگر یک فرودگاه کمتر از ۳۰ پرواز در روز داشته باشد، ارائه خدمات فرودگاهی در آن صرفه اقتصادی به همراه نخواهد داشت. بنابراین با توجه به کمبود پرواز در بیشتر فرودگاه‌های کشور، شرکت‌های خصوصی برای فعالیت در حوزه هندلینگ با مشکلات اقتصادی مواجه خواهند شد.

 

خدمات ارزش گذاری

تیم ارزش‌گذاری شرکت متشکل از متخصصین شناخته‌شده و با تجربه در این حوزه و همچنین فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور در سطوح کارشناسی ارشد و دکتری در رشته مدیریت مالی می‌باشد. این تیم دارای بیش از ۱۰ سال سابقه در حوزه ارزش‌گذاری در صنایع مختلفی نظیر بانک، ITC، سرمایه­ گذاری، پالایشگاهی، بیمه­ ای، فولادی، سیمانی، هلدینگ­ها، هواپیمایی، خودرویی، فروشگاهی، خدمات الکترونیک، کشاورزی، قطعه ­سازی و … است.

در این زمینه قابل ذکر است که گزارشات ارزش‌گذاری شرکت علاوه بر مهر شرکت به عنوان یک نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس با مهر کارشناس رسمی دادگستری نیز ارائه می‌گردد.

 

مشاوره عرضه و پذیرش

پذیرش شرکت‌های استارتاپ در بازار سرمایه یکی از چشم‌اندازهای جذاب این شرکت‌ها می­باشد که فاینتک تلاش گسترده‌ای جهت تعریف فرآیندهای جذاب و ترکیب شده با روش‌های دیگر تامین مالی برای پذیرش شرکت‌های دانش بنیان در فرابورس انجام داده که در همین مدت کوتاه منجر به پذیرش یکی از این شرکت‌ها در بازار SME و تامین مالی نزدیک به ۲۵۰ میلیارد ریالی از طریق عرضه سهم و همچنین روش جدیدی مبتنی بر استفاده از اختیار فروش شده است.

در همین راستا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و فاینتک اقدام به انعقاد تفاهم­نامه‌ای جهت تسهیل پذیرش شرکت‌های دانش ­بنیان در بازار سرمایه و همچنین پرداخت بخشی از هزینه‌های پذیرش این شرکت‌ها از طرف معاونت علمی نموده‌اند.

 

 

 

باتوجه به اینکه نهادهای مالی در بازار بیشتر با سرمایه‌گذاری‌های بورسی و کم ریسک آشنا هستند فاینتک می‌تواند به عنوان مدیر در صندوق‌های جسورانه به شکل‌گیری این صنعت در کنار سایر نهادها کمک شایانی انجام دهد. در حال حاضر فاینتک،  با ارائه خدمات مشاوره به یکی از صندوق‌های جسورانه به بهبود ساختاردهی آن صندوق برای بهینه­سازی سرمایه‌گذاری‌ها و نظارت بر آنها کمک می کند.

  

متقاضیان محترم توجه داشته باشند که پر کردن فرم درخواست تسهیلات هیچ تعهدی برای بانک صبا مبنی بر ارائه تسهیلات قطعی ایجاد نمی نماید و این فرم صرفا اعلام درخواست شما برای درخواست تسهیلات از بانک صبا می باشد.

 

اعتماد فعالان بزرگ اقتصادی به شبکه تامین سرمایه بانک صبا، حاصل تجارب کاری متعدد و حفظ پایبندی به قوانین و اصول حرفه‌ای در این شرکت است. در شبکه تامین سرمایه بانک صبا مشاوره صحیح به متقاضیان، پیش‌نیاز ارائه هرگونه خدمات تلقی می‌گردد. این مشاوره‌ها بسته به مورد عموماً در زمینه‌هایی همچون تحلیل موقعیت مالی، تحلیل شرایط عمومی و اختصاصی متقاضی دریافت خدمات، تحلیل شرایط اقتصادی و حوزه خدمات مدنظر و همچنین تحلیل جوانب مختلف تاثیرات آن بر روند فعالیت نهادهای حقوقی و افراد حقیقی است.

با ارائه درخواست مشاوره مالی و خدماتی (تکمیل فرم مقابل) و تعیین حوزه خدمات مدنظر، مشاوران و متخصصان شبکه تامین سرمایه بانک صبا، همراه شما و پاسخگوی سوالات مطرح شده در حوزه‌های تخصصی خواهند بود.

 

توجه : به منظور ارائه خدمات سریعتر به صورت مکانیزه کلیه امور ثبت درخواستها و پیگیری ها و واریزیها فقط از طریق سایت و آنلاین انجام میگردد 

 

برای جلوگیری از ارسال درخواستهای غیر واقعی و برای ثبت درخواستها و تشکیل پرونده اجرایی مبلغی را در موقع ثبت درخواست از متقاضی دریافت می گردد که این مبلغ بعد برسی درخواست متقاضی در هر شرایط به (دریافت و یا عدم دریافت تسهیلات و یا خدمات) به متقاضی عودت داده می شود. 

 

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و بانکی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه مالی ما را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای سرمایه گذاری کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

تامین نیازهای مالی و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی با متمایزترین خدمات و پیشرفت این صنعت به گونه ای فراتر ازانتظار برآورده نماییم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید

 

☎️ 02191010209
📱 09227170721
🆔 @bank.saba
🌏 www.bksaba.ir

کد محصول product_9
ریال2,000,000

درباره شبکه مالی صبا

اعتماد فعالان بزرگ اقتصادی به شبکه تامین سرمایه بانک صبا، حاصل تجارب کاری متعدد و حفظ پایبندی به قوانین و اصول حرفه‌ای در این شرکت است. در شبکه تامین سرمایه صبا مشاوره صحیح به متقاضیان، پیش‌نیاز ارائه هرگونه خدمات تلقی می‌گردد. این مشاوره‌ها بسته به مورد عموماً در زمینه‌هایی همچون تحلیل موقعیت مالی، تحلیل شرایط عمومی و اختصاصی متقاضی دریافت خدمات، تحلیل شرایط اقتصادی و حوزه خدمات مدنظر و همچنین تحلیل جوانب مختلف تاثیرات آن بر روند فعالیت نهادهای حقوقی و افراد حقیقی است.ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و بانکی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی،ما را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای سرمایه گذاری کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

تماس با شبکه مالی صبا

ما اینجا هستیم تا در هر کاری به شما کمک کنیم

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات راحت و با کیفیت به شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان به شرکتهای هوانوردی به اطلاعاتی که ممکن است در مورد خدمات مالی و تجاری و بازرگانی ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم و بهترین ها را در اختیار آنها قرار می دهیم.

واحد پشتیبانی خدمات شبکه مالی صبا در ایران :

 ایران -تهران تهرانسر بلوار اصلی نبش خیابان 26ساختمان تجارت طبقه اول واحد 15


☎️ 02191012232
📱 09227170721
🆔 @bank.saba 
🌏 www.bksaba.ir

بازدید از سایت ما

800621
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
9883
15068
40577
598613
40577
405384
800621

ای پی شما: 3.236.159.130
2020-08-03 14:55

Search