سرمایه گذاری غیر نقدی در صبا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمایه گذاری غیر نقدی در صنعت هوانوردی توسط مجموعه تجاری و مالی صبا ، در شرکت هایی ممکن است قسمتی و با تمام سرمایه و آورده شرکا به صورت غیر نقد باشد. احراز این اعلامات مالی در مراجع ثبتی متفاوت می باشد. هر چند بر طبق ماده ۲۰ قانون مذکور هرگاه تمام یا قسمتی از سرمایه به صورت غیر نقد باشد، باید تمام أن تأدیه گردیده و صورت تقویم آن به تفکیک در اظهارنامه منعکس شده باشد. لكن به موجب ماده ۷۶ إلى ۸۲ قانون مذکور چگونگی تقویم و ارزیابی و تادیه سرمایه غیرنقد تشریح گردیده است.

هرگاه یک یا چند نفر از مؤسسین آورده غیرنقد داشته باشند، مؤسسین باید قبل از اقدام به دعوت مجمع عمومی مؤسس، نظر کتبی کارشناس رسمی دادگستری را در مورد ارزیابی آورده های غیرنقد جلب و آن را جزء گزارش اقدامات خود در اختیار مجمع عمومی مؤسس بگذارند. در صورتی که مؤسسین برای خود مزایایی مطالبه کرده باشند باید توجیه آن به ضمیمه گزارش مزبور به مجمع مؤسس تقدیم شود. دارندگان آورده غیرنقد و کسانی که مزایای خاصی برای خود مطالبه کرده اند در موقعی که تقویم آورده غیرنقدی که تعهد کرده اند یا مزایای آنها موضوع رأی است، حق رأی ندارند و آن قسمت از سرمایه غير نقد که موضوع مذاکره و رأی است از حیث حد نصاب جزء سرمایه شرکت منظور نخواهد شد.
مجمع عمومی نمی تواند آورده های غیرنقد را بیش از آنچه از طرف کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی شده است قبول کند.

 
تقویم سرمایه غیر نقد در شرکت سهامی
هرگاه آورده غیرنقد یا مزایایی که مطالبه شده است تصویب نگردد، دومین جلسه مجمع به فاصله مدتی که از یک ماه تجاوز نخواهد کرد تشکیل خواهد شد و در فاصله دو جلسه اشخاصی که آورده غيرنقد آنها قبول نشده است در صورت تمایل می توانند تعهد غيرنقد خود را به تعهد نقد تبدیل و مبالغ لازم را تأدیه نمایند و اشخاصی که مزایای مورد مطالبه آنها تصویب نشده می توانند با انصراف از آن مزایا در شرکت باقی بمانند.

در جلسه دوم مجمع عمومی مؤسس که به منظور رسیدگی به وضع آورده های غیرنقد و مزایای مطالبه شده تشکیل می گردد باید بیش از نصف پذیره نویسان هر مقدار از سهام شرکت که تعهد شده است حاضر باشند. در آگهی دعوت این جلسه باید نتیجه جلسه قبل و دستورجلسه دوم قید گردد. در صورتی که در جلسه دوم معلوم گردد که در اثر خروج دارندگان آورده غیرنقد و با مطالبه کنندگان مزایا و عدم تعهد و تأدیه سهام آن ها از طرف سایر پذیره نویسان، قسمتی از سرمایه شرکت تعهد نشده است و به این ترتیب شرکت قابل تشکیل نباشد، مؤسسین باید ظرف ده روز از تاریخ تشکیل مجمع مزبور، مراتب را به مرجع ثبت شرکت ها اطلاع دهند تا مرجع مزبور گواهینامه مذکور در ماده ۱۹ این قانون را صادر کند.

مهم : تعداد مشارکتهای خریداری شده کاربر به نرخ روز قابل فروش می باشند و بر اساس مدت زمان در اختیار داشتن این مشارکتها سود تعلق میگیرد ، البته به مشارکتهایی که کمتر از 40 روز در اختیار خریدار قرار دارد هیچ سودی تعلق میگیرد و سود ها به صورت دوره ای سه ماهه به حساب خریداران واریز میکردد .

 

توجه : لطفا برای خرید مشارکت تعداد مورد درخواست خود را در زیر وارد فرمایید و تا اخرین مرحله ثبت درخواست ادامه دهید و حتما قبل خرید در سایت حتما ثبت نام فرمایید.(حداقل خرید هر سهم 200 می باشد)

 

به منظور تسهیل و خدمت رسانی سریعتر و انجام مکانیزه خدمات اداری و اجرایی کلیه امور به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام و کلیه مدارک، قرارداد و اوراق از طرف مجموعه به درب منزل و یا محل کار خریدار ارسال میگردد و در صورت بروز مشکل لطفا با شماره های پشتیبانی و اعلام شده شرکت مربوطه تماس حاصل فرمایید.

  

مزایای سرمایه گذاری در شبکه مالی و تجاری صبا 

   

- یک بلیط رفت و برگشت رایگان هواپیما به هر جای ایران در تایم های غیر پیک سفری در سال برای سرمایه گذار بالای سه میلیون تومان

- امکان دعوت به همکاری برای خود شخص و یا یکی از اعضای خانواده درجه یک سرمایه گذار در صورت تایید شرایط کاری شخص معرفی شده

- تخفیف ویژه در دریافت خدمات شهر هوشمند سیمرغ و هواپیمایی سیتار و سامانه سیمرغ

- ارائه خدمات VIP  در فرودگاه های کشور به سرمایه گذاران هواپیمایی سیتار

- تخفیفات ویژه برای دریافت خدمات گردشگری و سفر برای سرمایه گذاران

 

 

به منظور رفاه حال سرمایه گذاران شبکه مالی و تجاری صبا بعد از تایید پرداخت سرمایه گذاری قرارداد و مدارک به درب منزل و یا محل کار شما ارسال میکردد و بقیه امور به صورت حضوری در محل شما انجام میگرد

 

گروه تجاری صبا به عنوان اولین و تنها شبکه مالی و سرمایه گذاری فعال در زمینه صنعت هوانوردی تمام توان خود را برای پیشرفت صنعت هوانوردی به کار گرفته تا بتواند سهمی هر چند کوچک در پیشبرد اهداف صنعت هوانوردی ، ایرلاینها و مجموعه های مربوط به هوانوردی داشته باشد و در هر شرایطی پشتیبان و حامی مشاغل و افراد مربوط به صنعت هوانوردی باشد و در این راه از هیچ تلاشی فرو گذار نمی باشد

گروه تجاری و مالی صبا به عنوان حامی مالی  و سهام دار هواپیمایی سیتار علاوه بر سرمایه گذاری بر روی این ایرلاین ترکیه ای و ایرانی در کلیه پروژه های هوانوردی مربوط به این مجموعه مشارکت مالی و اعتباری دارد و به یاری حق و تلاش شبانه روزی پرسنل متعهد این مجموعه  با مشارکت کشورهای ایران و ترکیه می باشد که با مدرن ترین تجهیزات و هواپیما به مسافران و ایرلاینها سرویس ارائه می نماید.

 

 

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و بانکی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه مالی ما را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای سرمایه گذاری کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

تامین نیازهای مالی و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی با متمایزترین خدمات و پیشرفت این صنعت به گونه ای فراتر ازانتظار برآورده نماییم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید

 

☎️ 02191010209
📱 09227170721
🆔 @bank.saba
🌏 www.bksaba.ir

درباره شبکه مالی صبا

اعتماد فعالان بزرگ اقتصادی به شبکه تامین سرمایه بانک صبا، حاصل تجارب کاری متعدد و حفظ پایبندی به قوانین و اصول حرفه‌ای در این شرکت است. در شبکه تامین سرمایه صبا مشاوره صحیح به متقاضیان، پیش‌نیاز ارائه هرگونه خدمات تلقی می‌گردد. این مشاوره‌ها بسته به مورد عموماً در زمینه‌هایی همچون تحلیل موقعیت مالی، تحلیل شرایط عمومی و اختصاصی متقاضی دریافت خدمات، تحلیل شرایط اقتصادی و حوزه خدمات مدنظر و همچنین تحلیل جوانب مختلف تاثیرات آن بر روند فعالیت نهادهای حقوقی و افراد حقیقی است.ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و بانکی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی،ما را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای سرمایه گذاری کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

تماس با شبکه مالی صبا

ما اینجا هستیم تا در هر کاری به شما کمک کنیم

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات راحت و با کیفیت به شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان به شرکتهای هوانوردی به اطلاعاتی که ممکن است در مورد خدمات مالی و تجاری و بازرگانی ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم و بهترین ها را در اختیار آنها قرار می دهیم.

واحد پشتیبانی خدمات شبکه مالی صبا در ایران :

 ایران -تهران تهرانسر بلوار اصلی نبش خیابان 26ساختمان تجارت طبقه اول واحد 15


☎️ 02191012232
📱 09227170721
🆔 @bank.saba 
🌏 www.bksaba.ir

بازدید از سایت ما

414159
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
15396
15436
109037
195002
59499
185311
414159

ای پی شما: 3.233.229.90
2020-07-04 23:34

Search