مشارکت سرمایه گذاری بانک صبا

مشارکت سرمایه گذاری بانک صبا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشارکت عمومی مردم  برای سرمایه‌گذارى در پروژه های صنعت هوانوردی توسط بانک صبا

 

بانک صبا به عنوان اولین و تنها شبکه مالی و سرمایه گذاری فعال در زمینه صنعت هوانوردی تمام توان خود را برای پیشرفت صنعت هوانوردی به کار گرفته تا بتواند سهمی هر چند کوچک در پیشبرد اهداف صنعت هوانوردی ، ایرلاینها و مجموعه های مربوط به هوانوردی داشته باشد و در هر شرایطی پشتیبان و حامی مشاغل و افراد مربوط به صنعت هوانوردی باشد و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمی باشد

بانک صبا به عنوان حامی مالی و سرمایه گذار  و سهام دار هواپیمایی سیتار علاوه بر سرمایه گذاری بر روی این ایرلاین ترکیه ای در کلیه پروژه های هوانوردی مربوط به این مجموعه مشارکت مالی و اعتباری دارد و به یاری حق و تلاش شبانه روزی پرسنل متعهد این مجموعه ، هواپیمایی سیتار تنها ایرلاین مکانیزه و هوشمند منطقه با مشارکت کشورهای ایران و ترکیه می باشد که با مدرن ترین تجهیزات و هواپیما به مسافران خود سرویس ارائه می نماید.ضمنا بانک صبا مالک و سهامدار اصلی هواپیمایی سیمرغ آریایی در ایران میباشد و امید است به زودی با ورود ناوگان پروازی خود به ایران بتواند پروازهای خود را آغاز نماید.

 

بانک صبا در راستای رسیدن و سرعت بخشیدن به اهداف بلند و کوتاه مدت خود در صنعت هوانوردی با جذب سرمایه های کوچک و بزرگ که مایل هستد در این صنعت پر سود سرمایه گذاری نمایند در نظر دارد سرعت خدمت رسانی خود را به صنعت هوانوردی را تسریع نماید.

سپرده سرمایه گذاری مشارکت سرمایه گذارى در بانک صبا سپرده‌اى است که حداقل براى مدت یک سال نزد بانک صبا باقى بماند و مبلغ سپرده از مبلغ تعیین شده براى سرمایه گذاری کمتر نباشد.  بانک صبا استرداد اصل سپرده‌های سرمایه‌گذاری و سود سرمایه گذاری را طبق شرایط مندرج در قرارداد منعقده تعهد  و تضمین می‌نماید.

 

حداقل مبلغ براى افتتاح سپرده و نرخ سود على‌الحساب در سال جاری به شرح جدول ذیل است:

 

حداقل مبلغ براى سرمایه گذاری

نرخ سود سرمایه گذاری

500،000     تومان

24% سالیانه


در حال حاضر سود سپرده هاى سرمایه گذارى پس از تامین وجه، و با رعایت ماندگاری حداقل ۳۰ روز متوالی محاسبه شده و در روز تعیین شده توسط مشتری، به حساب اعلام شده از سوی وی ، واریز می شود.این مبلغ علی‌ الحساب بوده و در پایان سال بعد از حسابرسی مالی در صورت افزایش سود بانک ما تفاوت افزایش سود پروژه ها به حساب سرمایه گذاران واریز میگردد.

شرایط سرمایه گذاری بانک صبا

 

- سن قانونى برای سرمایه گذاری در بانک صبا ۱۸ سال تمام است و یا سرمایه گذاری توسط وکیل یا نماینده قانونی می تواند سرمایه گذاری نماید

- متقاضى این نوع سرمایه گذاری ، باید یک حساب(جاری، پس انداز، کوتاه مدت) برای واریز سود، به شرکت  معرفى کند که به اسم خود متقاضی باشد.

- این نوع سپرده در صورت درخواست حساب قبل از سررسید مشمول ضوابط و مقررات ویژه ای مى‌شود که سرمایه گذار باید به شرح مندرج در قرارداد مربوطه ، مورد آن را با دقت مطالعه و امضاء کند.

- تمدید این گونه سپرده‌ها براساس ضوابط و برنامه های بانک صبا امکان پذیر بوده و راساً در سر رسید سپرده ، نسبت به تمدید آن اقدام می نماید. 

- در صورت تمدید سپرده سرمایه‌گذارى بلندمدت، این سپرده به عنوان سپرده جدید تلقى و مشمول ضوابط و مقررات اعلامی از سوی بانک صبا مربوط به سالِ تمدید مى‌شود.

- چنانچه تمام یا قسمتى از سپرده سرمایه‌گذارى زودتر از موعد مقرر از سوی سپرده گذار مطالبه شود، نرخ سود علی‌الحساب پرداختی به مشتری متناظر با سود سرمایه گذاری کوتاه مدت (در حال حاضر ۱7 درصد) خواهد بود.

- درصورت مطالبه مبلغ سپرده قبل از ۳۰ روز، به سپرده یا مبلغ مطالبه شده هیچ سودی تعلق نمی‌گیرد.

- حداقل پانزده روز قبل از فسخ قرارداد سرمایه گذاری در بانک صبا باید به صورت مکتوب اعلام گردد و سود تا زمان درخواست مکتوب فسخ قرارداد تعلق میگیرد.

- برای تسریع خدمت رسانی به متقاضیان کلیه امور به صورت آنلاین بوده و درخواستها به صورت اینترنتی می باشد

 

مزایای سرمایه گذاری در بانک صبا  

   

- یک بلیط رفت و برگشت رایگان هواپیما به هر جای ایران در تایم های غیر پیک سفری در سال برای سرمایه گذار بالای پنج میلیون تومان

- امکان دعوت به همکاری برای یکی از اعضای خانواده درجه یک سرمایه گذاردر صورت تایید شرایط کاری شخص معرفی شده

- تخفیف ویژه در دریافت خدمات هواپیمایی سیتار و هواپیمایی سیمرغ آریایی و سامانه هوشمند سیمرغ

- ارائه خدمات VIP  در فرودگاه های کشور به سرمایه گذاران بانک صبا

- تخفیفات ویژه برای دریافت خدمات گردشگری و سفر برای سرمایه گذاران

 

قیمت هر سهم سرمایه گذاری در زیر مشخص شده است. شما می توانید هر تعداد که مایل هستید سهم خریداری نمایید.

 

به منظور رفاه حال سرمایه گذاران بانک صبا بعد از تایید پرداخت سرمایه گذاری قرارداد و مدارک به درب منزل و یا محل کار شما ارسال میکردد و بقیه امور به صورت حضوری در محل شما انجام میگردد

کد محصول product_2
ریال10,000

شبکه یکپارچه مالی صبا

تنها شبکه تخصصی مشارکت و سرمایه گذاری هوانوردی

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و بانکی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه مالی ما را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای سرمایه گذاری کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.
تامین نیازهای مالی و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی با متمایزترین خدمات و پیشرفت این صنعت به گونه ای فراتر ازانتظار برآورده نماییم
☎️ 02191010209
📱 09302531800
🆔 @bannksaba1
🌏 www.bksaba.ir

بازدید از سایت ما

074092
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
21
159
180
30240
2810
4730
74092

ای پی شما: 3.95.139.100
2020-01-26 02:26

حاضرین در سایت

ما 30509 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Search