مشارکت سرمایه گذاری یورویی صبا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 مشارکت سرمایه گذاری در شبکه هوانوردی صبا 

 

شبکه مالی و سرمایه گذاری صبا با انجام فعالیت های سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه های مربوط به هوانوردی در ایران و سایر کشور ها فعالیت دارد و به همین منظور از عزیزانی مه مایل به همکاری هستند میتوانند در این امر مارا یاری فرمایند و در سود پروژه ها سهیم باشند این سود به صورت ثابت و دوره ای بر اساس قرارداد تنظیم شده از طرف مجموعه تضمین و به سرمایه گذاران پرداخت میگردد و این امر به صورت دوره ای بوده و اصل و سود سپرده از طرف هلدینگ سیمرغ آریایی تضمین و پرداخت میگردد.

 

مفهوم اوراق مشارکت

اوراق مشارکت(Participation Papers)، اوراق بهاداری است که بیانگر مشارکت مالک آن اوراق در یک طرح است. در واقع شخص، سرمایه خود را به یک شرکت، کارخانه و نظایر آن‌ها می‌سپارد تا بتواند طرح توسعه خود را اجرا و از محل منافع کسب شده سود سرمایه‌گذار را نیز پرداخت کند.

اوراق مشارکت، اوراق بهادار معمولا با نامی است که با قیمت و مدت معین ‌و برای تأمین بخشی از منابع مالی مورد نیاز طرح‌های مورد نظر دولت، شهرداری‌ها، شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی و تحت نظارت بانک مرکزی یا سازمان بورس، جهت تأمین مالی آن‌ها منتشر شده و بازپرداخت آن توسط دولت یا بانک‌ها تضمین می‌شود؛ اوراق مذکور از طریق عرضه عمومی به سرمایه‌گذاران واگذار می‌شود.

مهم‌ترین جذابیت اوراق مشارکت در مقایسه با سایر انواع اوراق بهادار، تضمین پرداخت سود است

بگذارید مفهوم اوراق مشارکت را با یک مثال ساده توضیح دهیم. تصور کنید وزارت نفت یا وزارت نیرو برای راه‌اندازی یا تکمیل یک پروژه، به ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه جدید نیاز دارد. همچنین براساس بررسی‌های کارشناسی، در صورت راه‌اندازی این پروژه، سرمایه صرف شده برای آن ظرف مدت ‍پنج سال، از محل افزایش درآمد ناشی از آن، جبران شده و میزان سودآوری شرکت هم طی این مدت، سالانه تا ۳۰ درصد افزایش خواهد یافت. ساده‌تر بخواهیم بگوییم طرح مذکور دارای توجیه اقتصادی است.

در چنین حالتی، یکی از روش‌هایی که وزارتخانه مذکور می‌تواند برای تأمین سرمایه مورد نیاز خود از آن استفاده کند، انتشار اوراق مشارکت است.

به‌این‌ترتیب، وزارتخانه مذکور با فروش این اوراق به سرمایه‌گذاران، منابع مالی مورد نیاز خود را از آن‌ها تأمین کرده و سرمایه‌گذاران نیز در ازای این مشارکت، به نسبت سرمایه خود در منافع حاصل از راه‌اندازی یا تکمیل پروژه شریک خواهند شد.

 

 

مشارکت های یورویی در پروژه های هوانوردی صبا

 

سهم هر مشارکت در مبلغ یورویی می باشد و بی نام  و قابل انتقال به غیر می باشد 

 

تامین نیازهای مالی و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی با متمایزترین خدمات و پیشرفت این صنعت به گونه ای فراتر ازانتظار برآورده نماییم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید

 

☎️ 02191010209
📱 09227170721
🆔 @bank.saba
🌏 www.bksaba.ir

درباره شبکه مالی صبا

اعتماد فعالان بزرگ اقتصادی به شبکه تامین سرمایه بانک صبا، حاصل تجارب کاری متعدد و حفظ پایبندی به قوانین و اصول حرفه‌ای در این شرکت است. در شبکه تامین سرمایه صبا مشاوره صحیح به متقاضیان، پیش‌نیاز ارائه هرگونه خدمات تلقی می‌گردد. این مشاوره‌ها بسته به مورد عموماً در زمینه‌هایی همچون تحلیل موقعیت مالی، تحلیل شرایط عمومی و اختصاصی متقاضی دریافت خدمات، تحلیل شرایط اقتصادی و حوزه خدمات مدنظر و همچنین تحلیل جوانب مختلف تاثیرات آن بر روند فعالیت نهادهای حقوقی و افراد حقیقی است.ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و بانکی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی،ما را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای سرمایه گذاری کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

تماس با شبکه مالی صبا

ما اینجا هستیم تا در هر کاری به شما کمک کنیم

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات راحت و با کیفیت به شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان به شرکتهای هوانوردی به اطلاعاتی که ممکن است در مورد خدمات مالی و تجاری و بازرگانی ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم و بهترین ها را در اختیار آنها قرار می دهیم.

واحد پشتیبانی خدمات شبکه مالی صبا در ایران :

 ایران -تهران تهرانسر بلوار اصلی نبش خیابان 26ساختمان تجارت طبقه اول واحد 15


☎️ 02191012232
📱 09227170721
🆔 @bank.saba 
🌏 www.bksaba.ir

بازدید از سایت ما

800405
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
9667
15068
40361
598613
40361
405384
800405

ای پی شما: 3.236.159.130
2020-08-03 14:43

Search