شبکه مالی صبا تنها شبکه تخصصی مالی و سرمایه گذاری هوانوردی

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن بانکی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و بانکی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، بانک ما را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان بانکهای کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.
تامین نیازهای مالی و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی با متمایزترین خدمات و پیشرفت این صنعت به گونه ای فراتر ازانتظار برآورده نماییم

محدودیت در تامین منابع مالی، اصلی‌ترین عامل بازدارنده پیش روی بنگاه‌های اقتصادی جهت توسعه کسب‌و‌کار است. با توجه به عدم امکان تامین تمامی منابع مالی بنگاه‌های اقتصادی از سیستم بانکی، تامین مالی از بازار سرمایه به ضرورتی انکارناپذیر تبدیل شده است. تامین مالی از بازار سرمایه از طریق انتشار اوراق بهادار انجام می‌گیرد. طبق ماده 1 قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران مصوب آذر‌ماه 1384 مجلس شورای اسلامی، شرکت‌های تامین سرمایه، به عنوان واسطه بین ناشر اوراق بهادار و عامه سرمایه‌گذاران، می‌توانند خدمات مشاوره عرضه، پذیره‌نویسی، تعهد پذیره‌نویسی و بازارگردانی را در فرایند انتشار انواع اوراق بهادار ارائه نمایند. در یک طبقه‌بندی کلی، روش‌‌های تامین مالی به دو طبقه تامین مالی از طریق ابزارهای مالکیتی (سرمایه‌ای) و تامین مالی از طریق ابزارهای استقراضی (بدهی) تقسیم می‌‌شوند.

اجاره هواپیمای سبک و سنگین
اجاره هواپیمای سبک و سنگین

ارائه خدمات اجاره انواع هواپیماهای سبک و سنگین در کمترین زمان و با مناسبترین قیمت در ایران و منطقه و مجموعه به عنوان حامی مالی و سرمایه گذار شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی علاوه بر سرمایه گذاری بر روی  در کلیه پروژه های هوانوردی مربوط به این مجموعه مشارکت مالی و اعتباری دارد 

خرید هواپیمای سبک و سنگین
خرید هواپیمای سبک و سنگین

ارائه خدمات خرید و فروش انواع هواپیماهای سبک و سنگین در کمترین زمان و با مناسبترین قیمت در ایران و منطقه و مجموعه به عنوان حامی مالی و سرمایه گذار شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی علاوه بر سرمایه گذاری بر روی  در کلیه پروژه های هوانوردی مربوط به این مجموعه مشارکت مالی و اعتباری دارد 

راه اندازی ایرلاین کارگو
راه اندازی ایرلاین کارگو

مشاوره و تامین مالی و سرمایه گذاری برای راه اندازی شرکت هواپیمایی طیف وسیعی از خدمات در زمینه تسهیل تصمیم‌ سازی مدیران شرکت‌ها در حوزه‌های مختلف مرتبط به ساختار مالی شرکت و مؤثر بر هزینه‌ها و درآمدها را شامل می‌شود و از طریق ساختارهای طراحی‌شده با هدف حداقل‌کردن هزینه‌ ایجاد نماید

راه اندازی ایرلاین مسافربری
راه اندازی ایرلاین مسافربری

مشاوره و تامین مالی و سرمایه گذاری برای راه اندازی شرکت هواپیمایی طیف وسیعی از خدمات در زمینه تسهیل تصمیم‌ سازی مدیران شرکت‌ها در حوزه‌های مختلف مرتبط به ساختار مالی شرکت و مؤثر بر هزینه‌ها و درآمدها را شامل می‌شود و از طریق ساختارهای طراحی‌شده با هدف حداقل‌کردن هزینه‌ ایجاد نماید

ارائه تسهیلات
ارائه تسهیلات

از آنجا که ما اعتقاد داریم آینده از آن ماست و آینده ای وجود نخواهد داشت جز با همگامی و همدلی که فلسفه وجودی بانک صبا را تشکیل می دهند . رفع نیازهای پولی و تسهیلاتی مجموعه های هوانوردی به عنوان یک اصل ثابت و لایتغیر سرلوحه کار مسئولین و کارکنان می باشد در همین راستا تسهیلات پرداخت مینماید

خدمات سرمایه گذاری
خدمات سرمایه گذاری

بانک صبا به عنوان اولین و تنها شبکه مالی و سرمایه گذاری فعال در زمینه هوانوردی تمام توان خود را برای پیشرفت صنعت هوانوردی به کار بگیرد و بتواند سهمی در پیشبرد اهداف صنعت هوانوردی داشته باشد و به عنوان حامی مالی و سرمایه گذار در کلیه پروژه های هوانوردی مشارکت مالی دارد 

خدمات ارزی
خدمات ارزی

  شما می‌توانید برای خدمات بین‌المللی در زمینه هوانوردی از طریق این بانک نسبت به گشایش اعتبار اسنادی به ارزهای رایج در دنیا و برخی ارزهای محلی اقدام کنید. روش اعتبار اسنادی یکی از مطمئن‌ترین روش‌های پرداخت بین‌المللی است که ریسک خریدار و فروشنده در این روش به حداقل می‌رسد. 

خدمات ریالی
خدمات ریالی

تامین نیازهای مالی و اعتباری و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی با متمایزترین خدمات و پیشرفت در صنعت هوانوردی به گونه ای فراتر ازانتظار برآورده نماییم و ایجاد پشتوانه مالی و اعتباری برای افزایش کیفیت خدمت رسانی ایرلاینهای داخلی بدون محدودیت و تامین و تجهیز ناوگان شرکتها

لوازم جانبی هواپیما
لوازم جانبی هواپیما

تامین لوازم جانبی بزرگ و کوچک هواپیماهای سبک و سنگین در کمترین زمان و تحویل در ایران و مجموعه بر اساس رسالت ، اهداف و برنامه های تنظیمی به منظور پاسخگویی به نیازهای متنوع مخاطبان خود از هر قشر و با هرنوع درآمدی و همچنین حمایت از بخش های مختلف اقتصادی کشور این امکان را فراهم نموده که مشتریان خدمات در زمانی کوتاه دریافت نمایند.

ارتقا قطعات هواپیما
ارتقا قطعات هواپیما

ارتقا و بروز رسانی تجهیزات و قطعات بزرگ و کوچک هواپیماهای سبک و سنگین در کمترین زمان و تحویل در ایران و مجموعه بر اساس رسالت ، اهداف و برنامه های تنظیمی به منظور پاسخگویی به نیازهای متنوع مخاطبان خود از هر قشر و با هرنوع درآمدی و همچنین حمایت از بخش های مختلف اقتصادی کشور این امکان را فراهم نموده که مشتریان خدمات در زمانی کوتاه دریافت نمایند.

تعمیر قطعات هواپیما
تعمیر قطعات هواپیما

تعمیر قطعات بزرگ و کوچک هواپیماهای سبک و سنگین در کمترین زمان و تحویل در ایران و مجموعه بر اساس رسالت ، اهداف و برنامه های تنظیمی به منظور پاسخگویی به نیازهای متنوع مخاطبان خود از هر قشر و با هرنوع درآمدی و همچنین حمایت از بخش های مختلف اقتصادی کشور این امکان را فراهم نموده که مشتریان خدمات در زمانی کوتاه دریافت نمایند.

تامین قطعات هواپیما
تامین قطعات هواپیما

تامین قطعات بزرگ و کوچک هواپیماهای سبک و سنگین در کمترین زمان و تحویل در ایران و مجموعه بر اساس رسالت ، اهداف و برنامه های تنظیمی به منظور پاسخگویی به نیازهای متنوع مخاطبان خود از هر قشر و با هرنوع درآمدی و همچنین حمایت از بخش های مختلف اقتصادی کشور این امکان را فراهم نموده که مشتریان خدمات در زمانی کوتاه دریافت نمایند.

تسهیلات تجهیزات هوانوردی
تسهیلات تجهیزات هوانوردی
تسهیلات جهت رفع نیازهای شرکتهای هوانوردی

الف- تسهیلات برای خرید تجهیزات هواپیمای مسافر بری

ب- تسهیلات برای خرید تجهیزات هواپیمای کارگو

ج-  تسهیلات برای خرید تجهیزات هواپیمای آموزشی

د-  تسهیلات برای خرید تجهیزات هواپیمای شخصی
تسهیلات هنرجویان هوانوردی
تسهیلات هنرجویان هوانوردی
تسهیلات جهت رفع نیازهای هنرجوهای هوانوردی

الف-  تسهیلات به هنر جویان خلبانی هواپیمای مسافر بری

ب- تسهیلات به هنر جویان خلبانی هواپیمای سبک

ج- تسهیلات به هنر جویان مهمانداران هواپیمای مسافر بری

د- تسهیلات به هنر جویان تعمیر و نگهداری هواپیما
تسهیلات آموزشگاه هوانوردی
تسهیلات آموزشگاه هوانوردی
 تسهیلات جهت رفع نیازهای آموزشگاه هوانوردی

الف- پرداخت تسهیلات به آموزشگاهای مهمانداری

ب- پرداخت تسهیلات به آموزشگاه های خلبانی

ج- تسهیلات به آموزشگاهای تعمیر و نگهداری هواپیما

د- پرداخت تسهیلات به آموزشگاهای مرتبط به هوانوردی
 خدمات پشتیبانی مالی

شبکه مالی هوانوردی

شبکه تجارتی مالی هوانوردی اطلاع یافتن از چگونگی به کارگیری دانش علمی و مهندسی برای دستیابی به نتایج عملی برای شبکه مالی هوانوردی، فرایندها و خدمات و دانستن چگونگی دستیابی به نتایج عملی بر اساس تجربه مالی مدیران بانک صبا است.

  • شبکه مالی بانک صبا در قالب امور مالی و نیز فرایندها یا روش های مورد استفاده در خلق امور سرمایه گذاری مالی جدید متبلور می شود.
  • شبکه مالی بانک صبا، شبکه یکپارچه عام با هدف شناخت و ایجاد راه حل های عمومی برای حل مسائل و مشکلات هوانوردی است که بر اساس توانایی کاربرد مؤثر آن پذیرفته شده است . سامانه مالی بانک صبا، دانشی خاص است که هدف آن حل مسائلی ویژه در هوانوردی است که به صورت موردی و بر اساس نیازهای به وجود آمده در صنعت هوانوردی را پاسخ دهد  .
  • در حالی که تکنولوژی و تکنیک در بانک صبا به دانش فنی مالی یعنی نتایج عملی مربوط می شوند . پذیرش و اجرای پروژه ها نیز بر اساس معیارهای ارتقاء سطح کیفی خدمات هوانوردی صورت می گیرد.
با شبکه مالی صبا همراه باشید

ایجاد و توسعه تکنولوژی دو فرایند

تکنولوژی، علم و تکنیک همگی صورت هایی از دانش صریح و متبلور هستند . در شرکت ها، همچنین صورت هایی  از دانش ضمنی وجود دارد نظیر دانشی که در میان مردم

فناوری یا تکنولوژی شگردها

مجموعه ای متشکل از اطلاعات، ابزارها و تکنیک هایی که از علم و تجربه عملی نشأت گرفته اند و در توسعه، طراحی، تولید و به کارگیری محصولات.

تکنولوژی باید همراه با علم و تجربه

علم، دانش عام با هدف افزایش دانایی ما درباره طبیعت و جامعه است که بر اساس ثبات و توانایی آن در توضیح و پیش بینی پدیده ها، مورد پذیرش عموم قرارگرفته است .

سیستم های مدیریتی، فرهنگ

مسائلی ویژه است که به صورت موردی و بر اساس تناسب واقعی و مستقل از دانش مربوط به اصول عمومی زیرساختی آن، مورد پذیرش قرار می گیرد .

یک نکته دربارۀ تکنولوژی

همچنین صورت هایی  از دانش ضمنی وجود دارد نظیر دانشی که در میان مردم، سیستم های مدیریتی، فرهنگ و ارزش ها متبلور شده است که واضح نیستند.

روش‌ها و سیستم‌هایی متفاوت

از دانش علمی آغاز می شود و کاربردهایی عملی به دنبال دارد و از سوی دیگر، فرایندی   که با گردآوری دانش تجربی آغاز شده است و از طریق عمومیت بخشیدن.

درباره شبکه مالی صبا

اعتماد فعالان بزرگ اقتصادی به شبکه تامین سرمایه بانک صبا، حاصل تجارب کاری متعدد و حفظ پایبندی به قوانین و اصول حرفه‌ای در این شرکت است. در شبکه تامین سرمایه صبا مشاوره صحیح به متقاضیان، پیش‌نیاز ارائه هرگونه خدمات تلقی می‌گردد. این مشاوره‌ها بسته به مورد عموماً در زمینه‌هایی همچون تحلیل موقعیت مالی، تحلیل شرایط عمومی و اختصاصی متقاضی دریافت خدمات، تحلیل شرایط اقتصادی و حوزه خدمات مدنظر و همچنین تحلیل جوانب مختلف تاثیرات آن بر روند فعالیت نهادهای حقوقی و افراد حقیقی است.ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و بانکی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی،ما را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای سرمایه گذاری کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

تماس با شبکه مالی صبا

ما اینجا هستیم تا در هر کاری به شما کمک کنیم

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات راحت و با کیفیت به شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان به شرکتهای هوانوردی به اطلاعاتی که ممکن است در مورد خدمات مالی و تجاری و بازرگانی ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم و بهترین ها را در اختیار آنها قرار می دهیم.

واحد پشتیبانی خدمات شبکه مالی صبا در ایران :

 ایران -تهران تهرانسر بلوار اصلی نبش خیابان 26ساختمان تجارت طبقه اول واحد 15


☎️ 02191012232
📱 09227170721
🆔 @bank.saba 
🌏 www.bksaba.ir

بازدید از سایت ما

800434
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
9696
15068
40390
598613
40390
405384
800434

ای پی شما: 3.236.159.130
2020-08-03 14:48

Search