تسهیلات خرید تجهیزات هوانوردی

تسهیلات خرید تجهیزات هوانوردی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شبکه مالی و تجاری صبا بر اساس رسالت ، اهداف و برنامه های تنظیمی به منظور پاسخگویی به نیازهای متنوع مخاطبان خود از هر قشر و با هرنوع درآمدی و همچنین حمایت از بخش های مختلف اقتصادی کشور این امکان را فراهم نموده که مشتریان بتوانند با شیوه سهل و در زمانی کوتاه با رعایت جوانب شرعی تسهیلات و وام مورد نیاز خود را در قالب عقود متناسب از شبکه مالی و تجاری صبا دریافت نمایند.

 

از آنجا که ما اعتقاد داریم آینده از آن ماست و آینده ای وجود نخواهد داشت جز با همگامی و همدلی مشتریان که فلسفه وجودی شبکه مالی و تجاری صبا را تشکیل می دهند . رفع نیازهای پولی و تسهیلاتی مشتریان به عنوان یک اصل ثابت و لایتغیر سرلوحه کار مسئولین و کارکنان شبکه مالی و تجاری می باشد در همین راستا بر اساس موازین شرعی ، عرف بانکداری دستورالعمل های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران علاوه بر طرح های متنوع تسهیلات متنوعی به شرح ذیل را به مشتریان خود پرداخت مینماید:               

     

1- تسهیلات جهت رفع نیازهای شرکتهای هوانوردی:

الف- پرداخت تسهیلات برای خرید تجهیزات هواپیمای مسافر بری

تهیه لوازم و تجهیزات پرسنل و لوازم مورد و تجهیزات مورد نیاز شرکتهای هواپیمایی مسافر بری

 

ب- پرداخت تسهیلات برای خرید تجهیزات هواپیمای کارگو

تهیه لوازم و تجهیزات پرسنل و لوازم مورد و تجهیزات مورد نیاز شرکتهای هواپیمایی کارگو

 

ج- پرداخت تسهیلات برای خرید تجهیزات هواپیمای آموزشی

 

د- پرداخت تسهیلات برای خرید تجهیزات هواپیمای شخصیضوابط و شرایط پرداخت تسهیلات فوق الذکر :

- کلیه شعب شبکه مالی و تجاری صبا آمادگی دارند که در قالب یکی از موارد قید شده در بند الف –ب-ج-د  تا مبلغ مورد نیاز و مبالغ بیشتر با اخذ مجوز های لازم ، تسهیلات در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت نمایند.

-  مراجعه به شعب  موسسه و یا ثبت درخواست از طریق سایت شبکه مالی و تجاری و تشکیل پرونده

-  معرفی تضامین لازم بر اساس ضوابط اعلام شده از سوی شبکه مالی و تجاری صبا

- عقد قرارداد مشارکت بین شبکه مالی و تجاری صبا و مجموعه ها با رضایت و توافق طرفین

 

شرایط تسهیلات :

- سقف اعطای تسهیلات : 50/000/000 ریال

- سپرده درخواست تسهیلات :5/000/000 ریال

(توجه : این سپرده موقع درخواست به حساب مجموعه واریز می گردد و موقع پرداخت تسهیلات به متقاضی عودت داده میشود)

- مدت انتظار دریافت تسهیلات : حداقل 15 روز و حداکثر 45 روز کاری

- مدت بازپرداخت تسهیلات : 10 ماه

- سود تسهیلات اعطا شده :18 درصد سالیانه

- تعداد ضامنین دریافت تسهیلات:1 ضامن

- نحوه درخواست دریافت تسهیلات: فقط آنلاین و از طریق سایت شبکه مالی و تجاری صبا

- کارمزد تسهیلات : 1/250/000 ریال

 

توضیحات مهم : کلیه واریزی ها از طرف متقاضی فقط باید از کارت بانکی به نام خود متقاضی انجام و واریز تسهیلات فقط به حساب بانکی با نام خود متقاضی انجام می گردد.

 

 

متقاضیان محترم توجه داشته باشند که ثبت درخواست تسهیلات هیچ تعهدی برای شبکه مالی و تجاری صبا مبنی بر ارائه تسهیلات قطعی ایجاد نمی نماید و این درخواست صرفا اعلام درخواست شما برای دریافت تسهیلات از شبکه مالی و تجاری صبا می باشد و مجموعه بر اساس برسی شرایط متقاضی نتیجه نهایی را اعلام مینماید.

 

توجه : به منظور ارائه خدمات سریعتر به صورت مکانیزه کلیه امور ثبت درخواستها و پیگیری ها و واریزیها فقط از طریق سایت و آنلاین انجام میگردد 

 

برای جلوگیری از ارسال درخواستهای غیر واقعی و برای ثبت درخواستها و تشکیل پرونده اجرایی مبلغی را در موقع ثبت درخواست از متقاضی دریافت می گردد که این مبلغ بعد برسی درخواست متقاضی در هر شرایط به (دریاقت و یا عدم دریافت تسهیلات و یا خدمات) به متقاضی عودت داده می شود. 

 

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و بانکی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه مالی ما را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای سرمایه گذاری کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

تامین نیازهای مالی و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی با متمایزترین خدمات و پیشرفت این صنعت به گونه ای فراتر ازانتظار برآورده نماییم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید

 

☎️ 02191010209
📱 09227170721
🆔 @bank.saba
🌏 www.bksaba.ir

کد محصول product_4
ریال1,000,000

درباره شبکه مالی صبا

اعتماد فعالان بزرگ اقتصادی به شبکه تامین سرمایه بانک صبا، حاصل تجارب کاری متعدد و حفظ پایبندی به قوانین و اصول حرفه‌ای در این شرکت است. در شبکه تامین سرمایه صبا مشاوره صحیح به متقاضیان، پیش‌نیاز ارائه هرگونه خدمات تلقی می‌گردد. این مشاوره‌ها بسته به مورد عموماً در زمینه‌هایی همچون تحلیل موقعیت مالی، تحلیل شرایط عمومی و اختصاصی متقاضی دریافت خدمات، تحلیل شرایط اقتصادی و حوزه خدمات مدنظر و همچنین تحلیل جوانب مختلف تاثیرات آن بر روند فعالیت نهادهای حقوقی و افراد حقیقی است.ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و بانکی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی،ما را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای سرمایه گذاری کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

تماس با شبکه مالی صبا

ما اینجا هستیم تا در هر کاری به شما کمک کنیم

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات راحت و با کیفیت به شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان به شرکتهای هوانوردی به اطلاعاتی که ممکن است در مورد خدمات مالی و تجاری و بازرگانی ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم و بهترین ها را در اختیار آنها قرار می دهیم.

واحد پشتیبانی خدمات شبکه مالی صبا در ایران :

 ایران -تهران تهرانسر بلوار اصلی نبش خیابان 26ساختمان تجارت طبقه اول واحد 15


☎️ 02191012232
📱 09227170721
🆔 @bank.saba 
🌏 www.bksaba.ir

بازدید از سایت ما

800254
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
9516
15068
40210
598613
40210
405384
800254

ای پی شما: 3.236.159.130
2020-08-03 14:38

Search