این مجموعه امکان گشایش اعتبار اسنادی به خارج از ایران را دارد. شما می‌توانید برای خرید کالا یا خدمات بین‌المللی در زمینه هوانوردی از طریق این بانک نسبت به گشایش اعتبار اسنادی به ارزهای رایج در دنیا و برخی ارزهای محلی اقدام کنید. روش اعتبار اسنادی یکی از مطمئن‌ترین روش‌های پرداخت بین‌المللی است که ریسک خریدار و فروشنده در این روش به حداقل می‌رسد. ما این امکان را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا در اسرع وقت و با بیشترین کانال‌های کارگزاری خارجی به بهترین و امن‌ترین روش کالا و خدمات بین‌المللی خود را تأمین کنید. انواع اعتبارات اسنادی شامل اعتبار اسنادی دیداری، مدت‌دار، قابل‌انتقال و اتکایی در این مجموعه در چارچوب قوانین و مقررات ارزی جاری قابل گشایش است.

خدمات مبادلات ارزی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خدمات ارزی بانک صبا

 

 


انجام نقل و انتقالات و حواله های ارزی وارده و صادره مشتریان

شبکه مالی صبا آمادگی دارد بر اساس بخشنامه های ارزی انواع نقل و انتقالات ارزی مشتریان را از داخل به خارج و حواله های وارده به نفع مشتریان محترم را در اسرع وقت دریافت و در اختیار آنان قرار دهد.

 

 

مبادلات ارزی بین المللی :

مقررات مبادلات ارزی بین المللی از کلیه اشخاص حقیقی اعم از ایرانی و خارجی توسط شعبه های این بانک و همچنین فروش ارز بابت خدمات ارزی و سایر مبادلات ارزی بین المللی به شرح زیر اعلام می گردد:

  • خرید و فروش ارز : ارزهای قابل خرید توسط بانک صبا عبارتند از : دلار آمریکا ، یورو ، پوند انگلیس ، فرانک سوییس و درهم امارات و ین ژاپن
  • خرید اسکناس حداکثر تا سقف 1.000 دلار آمریکا یا 1.000 یورو مجاز می باشد. خرید سایر ارزها به صورت اسکناس و خرید اسکناس بیش از سقف 1.000 دلار آمریکا یا 1.000 یورو با موافقت مدیریت امور بین الملل امکان پذیر است .
  • خرید ارزهای انتقالی قابل وصول از طریق سیستم بانکی بین الملل از جمله حواله های ارزی وارده و موجودی حسابهای ارزی بدون هیچگونه محدودیتی مجاز می باشد.
 
گشایش اعتبارات اسنادی وارداتی:
   اعتبارات اسنادی، متداولترین وسیله پرداخت در مبادلات بازرگانی بین المللی است.بانک صبا آمادگی دارد انواع اعتبارات اسنادی وارداتی را برای مشتریان محترم افتتاح و تسهیلات مربوطه رادر اختیار آنان قرار دهد.اعتبارات زیر در شرایط حاضر طبق بخشنامه های ارزی در این بانک گشایش می گردند:
   • اعتبار اسنادی دیداری
   • اعتبار اسنادی مدت دار
   • اعتبار اسنادی ریفاینانس برای بخش تولید
   • اعتبار اسنادی فاینانس
   مشتریان محترم می توانند درخواست های خود را مطرح و طبق ضوابط جاری از تسهیلات بانک در مبادلات ارزی بازرگانی بین المللی بهرمند گردند.
قبول و معامله اعتبارات اسنادی صادراتی:
   با گسترش صادرات غیر نفتی و تشویق صادر کنندگان به در یافت وجوه صادراتی از طریق اعتبارات اسنادی صادراتی و همگام باتشویق صادرکنندگان محترم، بانک پاسارگاد آمادگی دارد اعتبارات اسنادی صادراتی را که از طریق این بانک در یافت می گردد ، به صادر کنندگان محترم ابلاغ و اسناد اعتبارات مربوط را معامله و تسهیلات ارزی را به منظور رفع نیازهای مالی آنان در اختیار مشتریان محترم قرار دهد.
صدور انواع ضمانتنامه های ارزی:
   صدور انواع ضمانتنامه های ارزی از دیر باز به منظور تضمین اجرای قرار دادهای بازرگانی مورد توجه بوده وبه شکل روز افزونی مورد استفاده قرار می گیرد. ضمانت نامه های زیر در بانک صبا صادر می گردد:
   • ضمانت نامه پیش پرداخت
   • ضمانت نامه حسن انجام کار
   • ضمانت نامه کسور وجه الضمان
   • ضمانت نامه شرکت در مناقصه
   مشتریان محترم با مراجعه به کلیه شعبه های بانک می توانند تقاضاهای خود را مطرح و اقدام نمایند.
ثبت سفارش بروات اسنادی:

ثبت سفارش بروات اسنادی یکی دیگر از وسایل پرداخت بین المللی است که وارد گنندگان و صادر کنندگان از آن به منظور انجام مبادلات بازرگانی استفاده می نمایند.بانک صبا آمادگی دارد بروات اسنادی مشتریان محترم را ثبت سفارش نموده و اسناد در یافتی را طبق توافقات فی مابین مشتریان و واگذارنده اسناد مبادله نموده وتسهیلات لازم را در اختیار آنان قرار دهد.به همین ترتیب بانک پاسارگاد اسناد بروات صادراتی را نیز جهت وصول وجوه آنها دریافت و برای بانک های کارگزار ارسال خواهد نمود.

 

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و بانکی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه مالی ما را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای سرمایه گذاری کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

تامین نیازهای مالی و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی با متمایزترین خدمات و پیشرفت این صنعت به گونه ای فراتر ازانتظار برآورده نماییم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید

 

☎️ 02191010209
📱 09227170721
🆔 @bank.saba
🌏 www.bksaba.ir

درباره شبکه مالی صبا

اعتماد فعالان بزرگ اقتصادی به شبکه تامین سرمایه بانک صبا، حاصل تجارب کاری متعدد و حفظ پایبندی به قوانین و اصول حرفه‌ای در این شرکت است. در شبکه تامین سرمایه صبا مشاوره صحیح به متقاضیان، پیش‌نیاز ارائه هرگونه خدمات تلقی می‌گردد. این مشاوره‌ها بسته به مورد عموماً در زمینه‌هایی همچون تحلیل موقعیت مالی، تحلیل شرایط عمومی و اختصاصی متقاضی دریافت خدمات، تحلیل شرایط اقتصادی و حوزه خدمات مدنظر و همچنین تحلیل جوانب مختلف تاثیرات آن بر روند فعالیت نهادهای حقوقی و افراد حقیقی است.ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و بانکی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی،ما را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای سرمایه گذاری کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

تماس با شبکه مالی صبا

ما اینجا هستیم تا در هر کاری به شما کمک کنیم

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات راحت و با کیفیت به شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان به شرکتهای هوانوردی به اطلاعاتی که ممکن است در مورد خدمات مالی و تجاری و بازرگانی ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم و بهترین ها را در اختیار آنها قرار می دهیم.

واحد پشتیبانی خدمات شبکه مالی صبا در ایران :

 ایران -تهران تهرانسر بلوار اصلی نبش خیابان 26ساختمان تجارت طبقه اول واحد 15


☎️ 02191012232
📱 09227170721
🆔 @bank.saba 
🌏 www.bksaba.ir

بازدید از سایت ما

799810
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
9072
15068
39766
598613
39766
405384
799810

ای پی شما: 3.236.159.130
2020-08-03 14:15

Search