راه اندازی سایت بانک صبا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
راه اندازی سایت بانک صبا برای خدمت رسانی بهتر به مجموعه های مربوط به هوانوردی
خدمات پشتیبانی مالی

شبکه مالی هوانوردی

شبکه تجارتی مالی هوانوردی اطلاع یافتن از چگونگی به کارگیری دانش علمی و مهندسی برای دستیابی به نتایج عملی برای شبکه مالی هوانوردی، فرایندها و خدمات و دانستن چگونگی دستیابی به نتایج عملی بر اساس تجربه مالی مدیران بانک صبا است.

  • شبکه مالی بانک صبا در قالب امور مالی و نیز فرایندها یا روش های مورد استفاده در خلق امور سرمایه گذاری مالی جدید متبلور می شود.
  • شبکه مالی بانک صبا، شبکه یکپارچه عام با هدف شناخت و ایجاد راه حل های عمومی برای حل مسائل و مشکلات هوانوردی است که بر اساس توانایی کاربرد مؤثر آن پذیرفته شده است . سامانه مالی بانک صبا، دانشی خاص است که هدف آن حل مسائلی ویژه در هوانوردی است که به صورت موردی و بر اساس نیازهای به وجود آمده در صنعت هوانوردی را پاسخ دهد  .
  • در حالی که تکنولوژی و تکنیک در بانک صبا به دانش فنی مالی یعنی نتایج عملی مربوط می شوند . پذیرش و اجرای پروژه ها نیز بر اساس معیارهای ارتقاء سطح کیفی خدمات هوانوردی صورت می گیرد.
با بانک صبا همراه باشید

بانک صبا

تنها بانک تخصصی مالی و سرمایه گذاری هوانوردی

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن بانکی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و بانکی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، بانک ما را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان بانکهای کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.
تامین نیازهای مالی و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی با متمایزترین خدمات و پیشرفت این صنعت به گونه ای فراتر ازانتظار برآورده نماییم
☎️ 02191010209
📱 09302531800
🆔 @bannksaba
🌏 www.bksaba.ir

بازدید از سایت ما

066376
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
کل بازدید
11
6
86
22055
6813
11039
66376

ای پی شما: 34.231.21.123
2019-11-21 20:55

حاضرین در سایت

ما 22904 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Search